Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Zīmola vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Izstrādāt zīmola ilgtermiņa un īstermiņa attīstības stratēģiju;
Izstrādāt un realizēt zīmola mārketinga aktivitāšu plānu un ieviešanu sadarbībā ar citām uzņēmuma nodaļām;
Sastādīt un veikt budžeta plānošanu un sekot līdzi izvirzīto mērķu sasniegšanā;
Veikt pārdošanas un mārketinga datu analīzi un sagatavot nepieciešamās atskaites;
Sadarboties ar ražotājiem, reklāmas, pētījumu un mediju aģentūrām;
Analizēt produktu dizainu un marķējumu, priekšlikumu sagatavošana dizainam jauniem produktiem;
Sekot mārketinga aktivitāšu realizāciju izplatīšanas kanālos;
Veikt atskaites un analizēt sasniegtos rezultātus uzņēmuma vadībai.

Prasības kandidātiem

Vismaz divu gadu darba pieredze zīmola vai mārketinga vadītāja/-as amatā;
Vēlama pieredze darbā ar farmācijas produktiem;
Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodu prasmes;
Prasme strādāt ar datoru (MS Office: MS Excel, MS PowerPoint);
Iniciatīva, radošums un augstas saskarsmes prasmes;
Augsta atbildības sajūta, prasme veidot sadarbību un plānot darba uzdevumus.

Uzņēmums piedāvā

Interesantu darbu starptautiskā un stabilā uzņēmumā;
Draudzīgus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi;
Ļoti labus darba apstākļus un izaugsmes iespējas profesionālā komandā;
Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
Darbam nepieciešamos palīglīdzekļus vai saistošās kompensācijas.

Cita informācija

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32
Rīga, LV-1011
Tālr. 67278806, mob. 27848464
E-pasts: zaiga@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#56054

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 29. jūlijs
Ievadīts:
2010. gada 21. jūnijs

I-Work Latvia klients ir starptautisks uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem nozarē, aicina savai komandai pievienoties

Skatīt visu