Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zīmolu speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Vadīt zīmolu aktivitātes un plānus sadarbībā ar mārketinga speciālistu:

  • Analizēt pētījumus par patērētājiem, tirgus datus;
  • Plānot un vadīt patērētāju akcijas, reklāmas aktivitātes, vadīt produktu iepakojumu maiņu;
  • Veidot informatīvos reklāmas materiālus;
  • Būt aktīvam zīmolu attīstības projektu dalībniekam, izvirzīt jaunas idejas;
  • Veidot attiecības ar reklāmas aģentūrām un citiem mārketinga piegādātājiem;
  • Starptautiska komunikācija: starptautiskais mārketings, tirdzniecības daļa.

Prasības kandidātiem

* Universitātes diploms, vēlams ekonomikā;
* Viena vai vairāku gadu pieredze biznesa vadībā, mārketingā vai līdzvērtīgā pozīcijā, vēlams FMCG;
* Spēja sekmīgi vadīt projektu no sākuma līdz beigām;
* Spēja iekļauties termiņos;
* Sapratne par patērētāju pētīšanu un statistikas pamatiem;
* Labas komunikācijas spējas;
* Pieredze darbā ar MS Office programmām;
* Valodas: izcila angļu un latviešu, krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju sniegt ieguldījumu Latvijas uzņēmuma veidošanā un tā darbības attīstībā;
  • Izaicinājumiem bagātu, dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Neto algu Ls 500 apmērā pārbaudes laikā (pēc pārbaudes laika alga tiktu izvērtēta, ņemot vērā Jūsu kvalifikāciju);
  • Mēneša, kvartāla un gada bonusus;
  • Apmācību;

Cita informācija

Please send your CV to: info@walmark.lv

Darba sludinājuma numurs
#42154

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 23. maijs
Ievadīts:
2008. gada 25. aprīlis

Uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā tika atvērta 2007. gada maijā. Sakarā ar plāniem palielināt uzņēmuma tirgus daļu, attīstoties vienlīdz ar industriju, piedāvājot arvien jaunus produktus un risinājumus saskaņā ar tirgus pieprasījumu, mēs vēlamies palielināt uzņēmuma komandu. Piedāvājam darbu Zīmolu speciālistam.

Skatīt visu