Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Zobārstniecības māsa / asistente/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162805

Darba sludinājuma numurs

162805

Darba apraksts

Steidzami meklējam zobārstniecības māsu / asistenti darbam uz pilnu slodzi

Prasības kandidātiem

  • Vidējā medicīniskā izglītība zobārstniecības māsas vai asistentes kvalifikācijā;
  • Prasme un zināšanas par zobārstniecības, rentgena, sterilizācijas iekārtu, instrumentu un aparatūras pielietošanu;
  • Teicamas latviešu un vēlamas labas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Komunikabilitāte, precizitāte, atbildības sajūta, augstas darba spējas;
  • Pozitīva attieksme saskarsmē ar klientiem un darba kolēģiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • Darbu ar jaunākām tehnoloģijām zobārstniecībā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

CV aicinām sūtīt uz gunita@adenta.lv
Sīkaka informācija par Tel.: +371 67 339 300
Mob.tel.: +371 29 726 134

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 22. marts
Ievadīts:
2016. gada 22. februāris

Mūsu zobārstniecības klīnika ir atvērta jums jau 15 gadus, sākotnēji kā ARK Zobārstniecības klīnika un šobrīd kā Zobārstniecības klīnika Adenta. Šo gadu laikā mēs esam izauguši par lielāko un par vienu no visprestižākajām zobārstniecības klīnikām Latvijā.
Mūsu zobārstniecības prakse ir veidota ņemot par paraugu Kanādas modeli, nodrošinot mūsu darbības caurspīdīgumu, kā arī ikdienas darbā vadoties pēc principa – “informē pirms dari”.
Patīkamai atmosfērai mēs piedāvājam mākslas darbu un foto izstādes, kas nodrošina izklaidi un vizuālo baudījumu.