Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zobārsts/-e

CV MARKET klients
Somija

Darba apraksts

Zobārsta darbs Somijas valsts vai privātajās zobārstniecībās.

Prasības kandidātiem

- zobārsta diploms;
- sertifikāts;
- darba pieredze;
- EU valstu pilsonība;
- motivācija iemācīties valodu un doties strādāt uz Somiju.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- bezmaksas somu valodas apmācību Rīgā latviešu/krievu valodā + pēc noteikta līmeņa saniegšanas bezmaksas intensīvu valodas kursu tieši Jūsu specialitātei Tallinā angļu vai krievu valodā pirms došanās uz Somiju;
- iknedēļas stipendiju, apmaksātu dzīvesvietu intensīvā kursa Igaunijā laikā, apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz Igauniju un atpakaļ;
- darbu Somijā valsts veselības centros ar sākuma atalgojumu 34 EUR stundā (5100 EUR mēnesī), kas pakāpeniski tiek paaugstināts, vai darbu privātpraksēs ar procentu atalgojumu;
- apmaksātus ceļa izdevumus, dodoties uz darba interviju (kopā ar Puumedi pārstāvi);
- iespēju praktiski apgūt datorprogrammu, kas tiek izmantota daudzās privātklīnikās kā arī daļā no valsts zobārstniecībām Somijā, vēl pirms darba uzsākšanas;
- apmaksājam dokumentu noformēšanā pirms došanās uz Somiju, atrodam dzīvesvietu, kā arī palīdzam risināt jautājumus, kas varētu rasties, veicot darbu ar Puumedi noslēgtā līguma laikā.

Darba sludinājuma numurs
#151760

Atrašanās vieta:
Somija
Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Alga: 5000 - 12000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 30. novembris
Ievadīts:
2014. gada 31. oktobris

Puumedi Group OÜ ir igauņu uzņēmums, kas jau 10 gadus piedāvā darbu Somijā medicīnas speciālistiem no Eiropas Savienības valstīm. Mēs sadarbojamies ar Somijas valsts un privātajām medicīnas iestādēm. Latvijas ārstiem, ārstiem-speciālistiem un zobārstiem savus pakalpojumus piedāvājam kopš 2008.gada, tāpēc mums ir pieredze darbā ar Latvijas mediķiem, viņu atsauksmes, labi izstrādāta metodika somu valodas apgūšanai un pasniedzēji, kuri var mācīt no latviešu/krievu valodas.

Skatīt visu

You are applying to:
Zobārsts/-e