Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Žurnālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6603

Darba sludinājuma numurs

6603

Darba apraksts

Nepieciešams žurnālists darbam TV raidījumu producentu kompānijā.

Prasības kandidātiem

• spēja rakstīt
• vēlama pieredze žurnālistikā
• spēja vispārīgi orientēties modernejās tehnoloģijās - mājas elektronikā, datoros, mobilajās ierīcēs, foto un video, kā arī tehnoloģiskajās norisēs valstī. (nav nepieciešamas inženiera zināšanas tehnoloģijās)

Piedāvājam radošu darbu, radošā, pieredzējušā kolektīvā. Darbs saistīts ar TV raidījumiem, filmēšanas izbraukumiem, raidījumu scenārijiem.
Darbs noris galvenokārt birojā, darba režīms - brīvs, piesaistīts konkrētiem projektiem.
Iespējams apvienot darbu ar mācībām, sākuma posmā darbs uz pusslodzi.

Cita informācija

Gaidam Jūsu CV Un pieteikumvēstuli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 12. decembris
Ievadīts:
2004. gada 12. novembris
Bruto alga:
No 50 līdz 300 LVL mēnesī