Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Žurnālu reklāmas projektu vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Laikraksta Dienas bizness Reklāmas nodaļa aicina darbā

ŽURNĀLU REKLĀMAS PROJEKTU VADĪTĀJU

Pienākumi:

  • Regulāri apzināt potenciālos un esošos reklāmdevējus un piedāvāt tiem reklāmas iespējas laikraksta Dienas bizness izdotajos žurnālos
  • Plānot un pārdot žurnālu reklāmas projektus

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • Mērķtiecīgums
  • Komunikabilitāte
  • Prasme plānot savu darbu
  • Iemaņas darbā ar datoru
  • Svešvalodu zināšanas
  • Vēlama pieredze pārdošanā (par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze žurnālu reklāmas jomā)

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Darbu starptautiskā uzņēmumā ar iespēju papildināt savas profesionālās zināšanas

Cita informācija

CV ar norādi “Žurnālu reklāmas projektu vadītājs” sūtīt līdz š. g. 30. jūnijam uz adresi: Izdevniecība Diena Bonnier, Tērbatas iela 30, Rīga, LV – 1011, vai uz e – pastu: vakances-reklama@db.lv

Darba sludinājuma numurs
#4448

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 20. jūnijs
Ievadīts:
2004. gada 20. maijs

Skatīt visu