Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zvanu centra aģents/ -e

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Nodrošināt klientus ar informāciju pa telefonu vai e-pastu.
* Konsultēt par lidostā pieejamiem pakalpojumiem.
* Sniegt informāciju par nepienākušās vai bojātās bagāžas jautājumiem.

Prasības kandidātiem

* Vidējā vai augstākā izglītība.
* Spēja bez grūtībām sarunāties latviešu, angļu un krievu valodā.
* Labas datorlietotāja iemaņas.
* Vēlama pieredze informācijas sniegšanas pakalpojumu sfērā.

Uzņēmums piedāvā

* Darbu starptautiskā vidē un draudzīgu kolektīvu.
* Veselības apdrošināšanu; apmaksātu autostāvvietu; dāvanu svētkos.
* Regulāras apmācības un profesionālo izaugsmi.
* Stabilu atalgojumu: pārbaudes laikā 440 LVL pirms nodokļu nomaksas; pēc pārbaudes laika 510 LVL pirms nodokļiem.
* Darba laiks: summētais darba laiks (darbs maiņās, saskaņā ar mēneša grafiku).

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2008. gada 3. jūlijam, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Zvanu centra aģents" pa:
e-pastu: vakance@riga-airport.com; faksu: 7211767.
kontakttālruņi: 67207563; 22007313 (Personāla atlases speciāliste Lolita Livčāne).

Sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Darba sludinājuma numurs
#44144

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 20. jūnijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu