2023-04-13 14:47:21

Zvanu centra operators/-e

CVMarket.lv klients
400 - 800 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Aicina darbā zvanu centra operatoru, kura galvenais uzdevums ir komunicēt ar uzņēmuma klientiem pa telefonu un jaunu klientu piesaiste (organizēšanas darbs, nevis preču pārdošana). _______ Приглашает оператора колл-центра, основной задачей которого является общение с клиентами компании по телефону и привлечение новых клиентов (организация работы, а не продажи).

Prasības kandidātiem

  • Labas komunikācijas prasmes.
  • Precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja strādāt komandā, atbildības sajūta par padarīto darbu. _______ Требования к соискателям:
  • Хорошие коммуникативные навыки
  • Точность и позитивное отношение к работе
  • Хорошее знание латышского и русского языков
  • Умение работать в команде, чувство ответственности за проделанную работу.
  • Предыдущий опыт обслуживания клиентов будет считаться преимуществом.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Apmācības pirms darba uzsākšanas.
  • Draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu.
  • Motivējošu atalgojumu.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Elastīgu darba grafiku.
  • Alga: 400 – 800 eur _______ Компания предлагает:
  • Подготовка перед приемом на работу.
  • Дружелюбный персонал.
  • Мотивирующая оплата.
  • Все социальные гарантии.
  • Гибкий график работы.
  • Зарплата 400 - 800 eur. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".