Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zvanu centra operators

CVMarket.lv klients
Ventspils
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

  • Interese iegūt darba pieredzi klientu apkalpošanā pa tālruni
  • Vidējā vai nepabeigta augstākā izglītība
  • Ļoti labas latviešu, krievu valodas zināšanas
  • Angļu valodas zināšanas

Prasības kandidātiem

  • Proti strādāt ar datoru
  • Esi laipns (-a) un pacietīgs (-a)
  • Esi gatavs (-a) strādāt maiņu darbu tajā skaitā arī nakts stundās
  • Vēlies mācīties un pilnveidot savas klientu apkalpošanas prasmes

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Strādāt vienā no pieredzes bagātākajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem Latvijā
  • Apgūt un pielietot klientu apkalpošanas iemaņas, pieņemot ienākošos zvanus
  • Saņemt profesionālu un draudzīgu kolēģu atbalstu,
  • Strādāt mūsdienīgi aprīkotā darba vidē, izmantojot tālruni, e-pastu, internetu un SMS
  • Profesionāli pilnveidoties
  • Saņemt atalgojumu, atkarīgu no darba rezultātiem

Darba sludinājuma numurs
#162466