Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Zvanu centra operators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162466

Darba sludinājuma numurs

162466

Darba apraksts

  • Interese iegūt darba pieredzi klientu apkalpošanā pa tālruni
  • Vidējā vai nepabeigta augstākā izglītība
  • Ļoti labas latviešu, krievu valodas zināšanas
  • Angļu valodas zināšanas

Prasības kandidātiem

  • Proti strādāt ar datoru
  • Esi laipns (-a) un pacietīgs (-a)
  • Esi gatavs (-a) strādāt maiņu darbu tajā skaitā arī nakts stundās
  • Vēlies mācīties un pilnveidot savas klientu apkalpošanas prasmes

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Strādāt vienā no pieredzes bagātākajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem Latvijā
  • Apgūt un pielietot klientu apkalpošanas iemaņas, pieņemot ienākošos zvanus
  • Saņemt profesionālu un draudzīgu kolēģu atbalstu,
  • Strādāt mūsdienīgi aprīkotā darba vidē, izmantojot tālruni, e-pastu, internetu un SMS
  • Profesionāli pilnveidoties
  • Saņemt atalgojumu, atkarīgu no darba rezultātiem

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 12. februāris
Ievadīts:
2016. gada 5. februāris

SIA Lattelecom BPO ir lielākā telekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom meitas uzņēmums, kas sniedz kontaktu centra ārpakalpojumus un 1188 informatīvos pakalpojumus.