Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zviedrijas klientu apkalpošanas speciālists

CV MARKET klients

Informācija par darbu

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: No 600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2013. gada 21. janvāris
Sludinājums publicēts līdz:2013. gada 31. janvāris

Darba apraksts

Darba pienākumi

  • atbildēt uz klientu jautājumiem par uzņēmuma darbību;
  • rast risinājumu tehnisku problēmu gadījumos;
  • būt atraktīvam, pozitīvam, draudzīgam.

Prasības kandidātiem

  • obligātas zviedru un angļu valodas zināšanas;
  • augsta stresa noturība;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē;
  • iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam

  • attīstīt personīgās iemaņas starptautiskā darba vidē, personīgu attieksmi pret katru darbinieku;
  • karjeras iespējas dažādās amatos,
  • mūsdienīgus, ērtus darba apstākļus;
  • darbinieku pasākumus, atlaides utt.

Darba sludinājuma numurs
#134736

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2013. gada 21. janvāris

Koncentrējoties uz klientiem, to sniegtajiem pakalpojumiem un ieņēmumiem, ko tie gūst, mēs nodarbojamies ar pilnu klientu dzīvescikla pārvaldību – klientu attiecību vadību.
Organizācija dibināta 1995.gadā, pārstāvēta 27 Eiropas valstīs. Latvijā uzņēmējdarbība uzsākta 2001.gadā. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 500 darbinieku.

Skatīt visu