Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas sadaļas projektētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 197456

Darba sludinājuma numurs

197456

Darba apraksts

SIA "Baltex Group" aicina darbā sertificētu Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas sadaļas projektētāju.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīga un savlaicīga uzdotā darba izpilde.
  • Darbs ar pasūtītājiem, būvprojekta vadītāju.
  • Projektēšanas darbu atsevišķo projekta daļu izpilde, nodrošinot būvprojekta daļu sastāva un apjoma atbilstību Būvniecības likumam, Latvijas būvnormatīviem, tehniskajiem noteikumiem un līguma prasībām.
  • Projektu noformēšana, saskaņošana un nodošana paredzētajos termiņos.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz trīs III. grupas ēku pieredze AVK sadaļu izstrādē ar kopējo platību sākot no 2000m2.

  • Būvprakses sertifikāts Siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektēšanā (obligāts).

  • Iepriekšēja 3 gadu pieredze būvprojekta Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas, kā arī Siltummehānikas sadaļas projektēšanā (CV norādīt iepriekšējo 3 gadu pieredzi).

  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte.

  • Labas datorprasmes.

  • Valodu zināšanas (latviešu, vēlamas angļu un krievu).

Uzņēmums piedāvā

  • Labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā.
  • Interesantu un atbildīgu darbu.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Dažāda veida kvalifikācijas celšanas pasākumus.
  • Darba algu uz rokas no 700- 1200 EUR.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamajai atlases kārtai!

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 28. jūlijs
Ievadīts:
2019. gada 15. jūlijs
Bruto alga:
No 1026 līdz 1759 EUR mēnesī

SIA "Baltex Group" ir uzņēmums, kas strādā projektēšanas nozarē, nodrošinot pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādi atbilstoši klienta iecerei, tajā skaitā arhitektūras risinājumus, inženiertīklu projektēšanu, topogrāfisko uzmērīšanu, ēku tehnisko apsekošanu un būvprojektu vadību.
Uzņēmums darbojas kopš 2010. gada, šajā darbības laikā ir izstrādāti dažāda rakstura būvprojekti- sabiedriskās ēkas (kultūras centri, skolas, bērnudārzi, pašvaldību administratīvās ēkas u.c.), daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas, noliktavas, sporta ēkas, stadioni, militārie objekti, kā arī dažādi teritorijas labiekārtošanas un vides objekti (parki, brīvdabas estrādes, dabas takas u.c.)