Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas sadaļas projektētājs/-a

CVMarket.lv klients
1026 - 1759 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Baltex Group" aicina darbā sertificētu Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas sadaļas projektētāju.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīga un savlaicīga uzdotā darba izpilde.
  • Darbs ar pasūtītājiem, būvprojekta vadītāju.
  • Projektēšanas darbu atsevišķo projekta daļu izpilde, nodrošinot būvprojekta daļu sastāva un apjoma atbilstību Būvniecības likumam, Latvijas būvnormatīviem, tehniskajiem noteikumiem un līguma prasībām.
  • Projektu noformēšana, saskaņošana un nodošana paredzētajos termiņos.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz trīs III. grupas ēku pieredze AVK sadaļu izstrādē ar kopējo platību sākot no 2000m2.
  • Būvprakses sertifikāts Siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektēšanā (obligāts).
  • Iepriekšēja 3 gadu pieredze būvprojekta Apkures, Ventilācijas un Kondicionēšanas, kā arī Siltummehānikas sadaļas projektēšanā (CV norādīt iepriekšējo 3 gadu pieredzi).
  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte.
  • Labas datorprasmes.
  • Valodu zināšanas (latviešu, vēlamas angļu un krievu).

Uzņēmums piedāvā

  • Labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā.
  • Interesantu un atbildīgu darbu.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Dažāda veida kvalifikācijas celšanas pasākumus.
  • Darba algu uz rokas no 700- 1200 EUR.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamajai atlases kārtai!

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".