Piezvaniet mums
(+371) 67 358 848
VAI
Pirmā lapaPakalpojumiPersonāla atlase

Personāla atlase

Mūsu personāla atlases komanda Baltijā ir atradusi vairāk nekā 4000 atbilstošu kandidātu un gaida jaunus izaicinājumus.

Piezvaniet mums
(+371) 67 358 848
VAI
Pilna atlase ar vai bez garantijas
Darba sludinājuma sagatavošana, izvietošana, kandidātu piemeklēšana CV datu bāzē un citos resursos, klātienes intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.
Abonementa personāla atlase
Abonementa līguma ietvaros CV Market veic sistemātisku personāla atlasi Jūsu uzņēmuma vajadzībām.
 
Country Sales Manager
Maksims Noskovs
ACC Distribution
Paldies par kvalitatīvi paveikto darbu un profesionālo pieeju!
 
Personāla atlase ir pakalpojums, kas palīdz atrast uzņēmumam atbilstošākos darbiniekus. Šo pakalpojumu izvēlas dažādi uzņēmumi - gan tie, kam nepieciešami augsta līmeņa vadītāji, kuri varētu īstenot biznesa ieceres, gan arī tie, kas meklē šauras, pieprasītas nišas speciālistu. Abos gadījumos personāla atlase ir pareizā izvēle, jo veicot šo procesu patstāvīgi, ne vienmēr izdodas atrast labāko darbinieku konkrētajai vakancei. Ir novērojama tendence, ka uzņēmumi, kam iepriekš ir bijusi neveiksmīga pieredze ar darbinieku meklēšanu patstāvīgi, izvēlas šo uzdevumu uzticēt personāla atlases kompānijai.
 

Kā notiek personāla atlase?

 
Lai darbinieka meklēšana noritētu veiksmīgi, personāla atlase tiek veikta vairākos posmos. Vispirms CV Market speciālisti noskaidro to, kāds darbinieks ir nepieciešams konkrētajai vakancei. Kad izveidots darbinieka profils, personāla atlases speciālists var uzsākt darbu pie personāla atlases. 
 
Izvēloties piemērotāko kandidātu, tiek veiktas intervijas, testi un ievāktas atsauksmes no iepriekšējām darba vietām. Lai labāk iepazītu potenciālo darbinieku, personāla atlases speciālists izmanto biheiviorālo interviju, kuras laikā cilvēku aicina dalīties ar piemēriem no iepriekšējās darba pieredzes. Tas palīdz novērtēt to, kā šis cilvēks reaģēs, ja jaunajā darbā nokļūs līdzīgā situācijā. Savukārt, ievācot atsauksmes, potenciālais darbinieks tiek novērtēts gan kā kolēģis, gan kā sava amata pārstāvis, jo uzņēmumiem ir būtiski, lai darbinieks tiktu galā ar saviem pienākumiem un arī iederētos uzņēmuma vidē.
 
Lasīt vairāk