Piezvaniet mums
(+371) 67 358 848
VAI
Pirmā lapaPakalpojumiPersonāla atlase

Personāla atlase

Mūsu personāla atlases komanda Baltijā ir atradusi vairāk nekā 4000 atbilstošu kandidātu un gaida jaunus izaicinājumus.

Piezvaniet mums
(+371) 67 358 848
VAI
Garantētie kandidāti
Risinājums ātrai speciālistu, tehniskā personāla vai asistentu piesaistei. Mēs nodrošināsim piemērotāko kandidātu attālinātu intervēšanu un apkoposim Jums būtiskāko informāciju par katru kandidātu.
Kandidāts no Talantu Bankas
Esam izveidojuši datubāzi, kurā atrodami spēcīgi dažādu nozaru speciālisti. Piedāvāsim atbilstošākos no tiem Jūsu vakantajai pozīcijai, lai palīdzētu Jums ātri atrast papildspēkus komandai.
Pilna personāla atlase
Izvēloties pilnu personāla atlasi, Jums tiks piegādāti labākie kandidāti, kas attiecīgajā brīdī pieejami darba tirgū: ar atbilstošu kvalifikāciju un īpašībām, kas ļaus veiksmīgi iekļauties Jūsu uzņēmumā un veikt uzticētos pienākumus.
 
Personāla speciāliste
Agneta Rozīte
Poligrāfijas grupa Mūkusala
Process kopumā patika. Pieņēmām viena projekta ietvaros 3 iespiedlīniju operatorus. Visi darbinieki ir apmācīti un turpina strādāt ar mums. Projekta izskaņā arī saņēmām atskaiti par padarīto
 
Personāla atlase ir pakalpojums, kas palīdz atrast uzņēmumam atbilstošākos darbiniekus. Šo pakalpojumu izvēlas dažādi uzņēmumi - gan tie, kam nepieciešami augsta līmeņa vadītāji, kuri varētu īstenot biznesa ieceres, gan arī tie, kas meklē šauras, pieprasītas nišas speciālistu. Abos gadījumos personāla atlase ir pareizā izvēle, jo veicot šo procesu patstāvīgi, ne vienmēr izdodas atrast labāko darbinieku konkrētajai vakancei. Ir novērojama tendence, ka uzņēmumi, kam iepriekš ir bijusi neveiksmīga pieredze ar darbinieku meklēšanu patstāvīgi, izvēlas šo uzdevumu uzticēt personāla atlases kompānijai.
 

Kā notiek personāla atlase?

 
Lai darbinieka meklēšana noritētu veiksmīgi, personāla atlase tiek veikta vairākos posmos. Vispirms CV Market speciālisti noskaidro to, kāds darbinieks ir nepieciešams konkrētajai vakancei. Kad izveidots darbinieka profils, personāla atlases speciālists var uzsākt darbu pie personāla atlases. 
 
Izvēloties piemērotāko kandidātu, tiek veiktas intervijas un ievāktas atsauksmes no iepriekšējām darba vietām. Lai labāk iepazītu potenciālo darbinieku, personāla atlases speciālists izmanto biheiviorālo interviju, kuras laikā cilvēku aicina dalīties ar piemēriem no iepriekšējās darba pieredzes. Tas palīdz novērtēt to, kā šis cilvēks reaģēs, ja jaunajā darbā nokļūs līdzīgā situācijā. Savukārt, ievācot atsauksmes, potenciālais darbinieks tiek novērtēts gan kā kolēģis, gan kā sava amata pārstāvis, jo uzņēmumiem ir būtiski, lai darbinieks tiktu galā ar saviem pienākumiem un arī iederētos uzņēmuma vidē.
 
Lasīt vairāk