Kas ir CV MARKET Latvia?

CV Market - www.cvmarket.lv - speciālistu darba portāls, kas Latvijā darbojas kopš 2003. gada un nodrošina profesionālus personāla atlases risinājumus interneta vidē.

CV Market zīmols ir pazīstams Latvijā un Lietuvā, CV Keskus – Igaunijā un CV Centrum – Ungārijā. Mēs lepojamies ar ērtiem tehniskajiem risinājumiem, kas palīdz darba devējiem un darba meklētājiem daudz vienkāršāk un efektīvāk uzsākt sadarbību.
 
CV Market pakalpojumu klāstā ir plašas iespējas gan darba meklētājiem, gan darba devējiem. 
 
2017. gada martā CV Keskus grupu iegādājās Ringier Axel Springer Media AG. Ringier Axel Springer Media AG 2010. gadā dibināja šveiciešu Ringier AG un vācu Axel Springer SE. Uzņēmums darbojas Polijā, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, piedāvājot plašu mediju pakalpojumu klāstu, kas ietver vairāk nekā 165 digitālus un drukātus risinājumus. Uzņēmuma mājvieta ir Cīrihē un tajā strādā aptuveni 3100 darbinieki.
 

Logotipi_axel_cvm_cvkeskus

Tāpat CV Market ir "The Recruitment Network" dalībnieks, kas apvieno valstu un reģionu vadošās personāla atlases mājaslapas. "The Recruitment Network" galvenais birojs atrodas Briselē un šobrīd apvieno 61 valstis. Latvijas uzņēmumiem šī ir iespēja ērti izvietot darba sludinājumus un atrast darbiniekus visā pasaulē, sadarbojoties ar CV Market klientu konsultantiem.  
Latvijas uzņēmumiem šī ir iespēja ērti izvietot darba sludinājumus un atrast darbiniekus visā pasaulē, sadarbojoties ar CV Market klientu konsultatiem. 

 

Darba meklētājiem:

• bezmaksas CV izveidošana un uzturēšana datu bāzē (no 1 līdz 5 CV trīs valodās);
• katru dienu jauni
darba piedāvājumi no Latvijas un ārzemju darba devējiem;
• atbilstošo
vakanču bezmaksas nosūtīšana uz e-pastu;
• ērts darba meklētāja profils ar pieejamo statistiku, pieteikumu vēsturi un kandidēšanas iespējām;
karjeras centrs
ar noderīgu informāciju par darba meklēšanas procesa organizēšanu (pareizu CV un motivācijas vēstules noformēšanu, sagatavošanos darba intervijai, uzvedību tajā u.tml.);

 

Darba devējiem:

• aktuālu darba sludinājumu publicēšana;
• darbinieku un darba meklētāju
CV datu bāzes izmantošana;
• īpaši izveidots darba devēja profils, kur var saņemt, šķirot, vērtēt kandidātu pieteikumus; sekot statistikai; nosūtīt jautājumus, atteikumus un uzaicinājumus uz intervijām;
• personāla atlases pakalpojumi (telefona un klātienes intervijas);
individuālais klientu konsultants
, kurš iesaka piemērotāko risinājumu, konsultē darba devēja profila izmantošanas jautājumos un seko līdzi rezultātiem.

 

Kāpēc izvēlēties www.cvmarket.lv?

• portālu ik mēnesi apmeklē ~ 186 000 lietotāju (26.06.2017.Google Analytics dati);
• datu bāzē vairāk nekā 94 000 aktīvu CV (17.10.2017. dati);
• lielākais kandidātu skaits ir pārdošanas, apkalpošanas, asistēšanas un administrēšanas, rūpniecības un ražošanas, finanšu, transporta un loģistikas, kā arī nekustamā īpašuma un personāla vadības kategorijās;
• reģistrētie lietotāji pamatā ir 21-40 vecuma kategorijā ar profesionālo vai augstāko izglītību;
• uzsākot sadarbību personāla atlases jomā, katram klientam tiek piemērota individuāla pieeja atbilstošākā risinājuma piemeklēšanā.

 

CV Market Latvia klientu atsauksmes >>> 

VIP darba piedāvājumi