Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev atrast labāku darbu!

Tas ir īpašs brīdis, kad Tu beidzot atrodi savu sapņu darbu. Mēs pieliekam vislielākos pūliņus, lai brīdī, kad esi nolēmis meklēt labāku darbu, pieņemt jaunus izaicinājumus vai spert pirmos soļus Latvijas darba tirgū, Tev būtu no kā izvēlēties.

 

Kas mēs esam un kā aizsākās mūsu stāsts?

Tas bija tālajā 2000. gadā, kad divi uzņēmīgi skolas biedri nolēma izveidot vienkāršu un ērtu darba portālu. Pagāja neilgs laiks un CVKeskus.ee kļuva par populārāko darba portālu Igaunijā.

2003. un 2004. gadā CV Keskus atklāja filiāles arī Latvijā un Lietuvā un nu CV Keskus grupā bija jau veseli trīs portāli, kas kopā nosedza visu Baltijas valstu darba tirgu. CV Market Latvija ir starptautiskās darba portālu alianses The Network dalībnieks. Šis ir viens no spēcīgākajiem darba meklēšanas tīkliem, kas apvieno 130 valstis, tādējādi ļaujot mums piedāvāt personāla atlases pakalpojumus gandrīz jebkurā pasaules daļā.

Mēs esam pateicīgi, ka Latvijas darba devēji un darba meklētāji uzticas CV Market. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis atvieglot darba un darbinieku meklēšanas procesu, lai ikviena no iesaistītajām pusēm šajā procesā izjustu tikai pozitīvas emocijas.

Papildus darba sludinājumu publicēšanai mēs piedāvājam arī pilnu personāla atlasi. Ja Jums nav laika vai pieredzes jaunu darbinieku meklēšanā, mūsu profesionāļu komanda vienmēr palīdzēs Jums un piedāvās labākās personāla atlases metodes.

CVMarket.lv ir daļa no inovatīva, diversificēta Šveices mediju uzņēmuma Ringier AG, kura galvenais mērķis ir cilvēku iedvesmošana katrā dzīves solī. Ringier AG veido pasaules līmeņa mediju un izklaides zīmolus, kā arī attīsta digitālus sludinājumu portālus, balstoties uz jaunākajiem datiem un tehnoloģijām.

Ringier AGCVMarket.lvCVKeskus.eeCVMarket.lt

Kopš 2020. gada janvāra CVMarket.lv ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

Ringier Axel Springer Media AG

 

Meklējat darbu?

Apskatiet aktuālās vakances.

Jums nepieciešami darbinieki?

Sazinieties ar mums.

VIP darba piedāvājumi