Pirmā lapaPakalpojumiMani sludinājumi mājas lapā

Darba sludinājumu publicēšana klienta mājas lapā

Turpmāk visiem mūsu klientiem ir iespēja publicēt darba sludinājumus arī sava uzņēmuma Interneta mājas lapā.

Pakalpojuma būtība ir sniegt jums iespēju darba sludinājumus, kurus esat ievietojis portālā CV MARKET, izvietot tabulas veidā arī savā mājas lapā. Sludinājumu izmaiņas un to atjaunotās versijas atspoguļosies jūsu uzņēmuma mājas lapā tieši tādā pašā veidā kā vortālā CV MARKET.

APRAKSTS
Pēc pakalpojuma pieslēgšanas visi sludinājumi, kurus jūs publicēsiet web lapā CV MARKET, automātiski parādīsies jūsu uzņēmuma mājas lapā, kas palielinās jūsu darbinieku meklēšanas efektivitāti. Jūs varēsiet arī publicēt jaunus sludinājumus, noformēt un, pēc nepieciešamības, rediģēt tos tieši jūsu uzņēmuma mājas lapā CV MARKET sistēmā. Visi kandidātu CV un motivācijas vēstules tāpat kā iepriekš ies caur mūsu sistēmu, un būs zem sadaļas Pakalpojumi mapē CV Atlases Rīks. Kad jūsu pakalpojumu komplekts būs beidzies, jūsu uzņēmuma lapā parādīsies paziņojums, ka dotajā brīdī aktīvo darba piedāvājumu nav. Kad jūs atjaunosiet meklēšanu, pietiks ar to, ka ievadīsies jūsu darba sludinājumus CV Market sistēmā, un tie atkal paralēli parādīsies jūsu uzņēmuma mājas lapā!

PAKALPOJUMA PRIEKŠROCĪBAS
> vēl efektīvāka darbinieku meklēšana - informācija par konkursu uz vakanto darba vietu būs pieejama vēl plašākai auditorijai;
> pilna informācija par darba piedāvājumiem jūsu uzņēmuma mājas lapā – nav papildus jātērē laiks darba sludinājumu ievadīšanai;
> automātiska informācijas atjaunošana par vakančem jūsu uzņēmuma mājas lapā;
> kandidātu meklēšana, izmantojot CV Atlases Rīku.
> CV MARKET klientiem pakalpojums ir bezmaksas.

Ja Jums ir jautājumi par pakalpojuma izmantošanu un pasūtīšanu, lūdzam kontaktēties ar klientu atbalsta nodaļu info@cvmarket.lv vai zvanīt uz tālruni (+371) 67 358 848.

VIP darba piedāvājumi