Reklāmas iespējas CVMarket.lv mājaslapā

 

Ikviens darba devējs vēlas, lai uzņēmuma sludinājumi būtu redzami un sasniegtu vispiemērotākos kandidātus. Tieši tādēļ piedāvājam vairākus reklāmas risinājumus, kas palīdzēs uzlabot Jūsu sludinājumu redzamību, kā arī veicinās pieteikumus uz vakancēm un vairos Jūsu uzņēmuma atpazīstamību darba meklētāju vidū.

 

Izvēlieties sev piemērotākos reklāmas risinājumus no zemāk piedāvātajiem!


Lielie baneri

Baneris tiek atainots CVMarket.lv sākumlapā un iekšlapās TOP pozīcijā (lapas augšgalā). Pateicoties tam, šis risinājums ļauj aptvert visplašāko darba meklētāju auditoriju.

Izmērs: 1000x150px
Svars: līdz 250Kb
Formāts: .jpg, .png, .gif, HTML5


Mazie baneri

Baneris tiek atainots CVMarket.lv sākumlapā (1 pozīcija), kā arī iekšlapās (3 pozīcijas). Šis risinājums lieliski papildina Lielo baneri, ļaujot palielināt uzrunātās auditorijas apjomu.

Izmērs: 250x250px
Svars: līdz 250Kb
Formāts: .jpg, .png, .gif, HTML5


Informatīvās vēstules baneri

Informatīvās vēstules darba meklētājiem tiek izsūtītas 2 reizes mēnesī un Jums ir iespēja šajās vēstulēs izvietot savu vakanču baneri. Vēstules tiek izsūtītas latviešu valodā.

Izmērs: 600x200px
Svars: līdz 250Kb
Formāts: .jpg, .png

 

Nospiediet uz pogas zemāk,  lai lejupielādētu prezentāciju ar sīkāku informāciju par baneriem, to tehniskajām prasībām un publikācijas noteikumiem, kā arī apskatītu izvietojuma paraugus. 


 

Jums ir jautājumi par reklāmas izvietošanas iespējām? Sazinieties ar mums: +371 67 358 848 vai info@cvmarket.lv