Pirmā lapaPakalpojumiPakalpojumi

Pakalpojumi

Mēs esam pateicīgi, ka Latvijas darba devēji un darba meklētāji uzticas CV Market. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis atvieglot darba un darbinieku meklēšanas procesu un tieši tādēļ pastāvīgi strādājam pie mūsdienīgiem risinājumiem. 

CVMarket.lv ir starptautiskās darba portālu alianses The Network dalībnieks. Šis ir viens no spēcīgākajiem darba meklēšanas tīkliem, kas apvieno 130 valstis, tādējādi ļaujot mums piedāvāt personāla atlases pakalpojumus gandrīz jebkurā pasaules daļā.

Klientu atsauksmes

 

Darba sludinājumu publicēšana

Publicējot vakanci, Jums ir iespēja pievienot sludinājumam foto un video materiālus, kā arī uzdot potenciālajiem kandidātiem līdz 5 jautājumiem. Visiem uzņēmumiem ir pieejams CV atlases rīks, kas ļauj ērti apstrādāt pieteikumus vienuviet: novērtēt CV, nosūtīt CV kolēģiem, izsūtīt ielūgumus uz interviju u.c. Uzziniet vairāk šeit.

Izmaksas:
    • Viens sludinājums uz 2 nedēļām - 73€ + PVN
    • Viens sludinājums uz 1 mēnesi - 88€ + PVN

Ja vēlaties uzzināt par citiem piedāvājumiem un sludinājumu komplektiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu: 67 358 848 vai info@cvmarket.lv


Vēlaties ievietot sludinājumus patstāvīgi? Izmantojiet mūsu e-komercijas pakalpojumu:

 


 

CV datubāze

Meklējiet darbiniekus patstāvīgi, caurskatot mūsu speciālistu datubāzi, kurā ir vairāk kā 105 000 CV! Ērta CV meklēšana pēc Jūsu norādītajiem atslēgvārdiem un filtriem. Uzziniet vairāk šeit.

Izmaksas:
    • CV datubāze uz 1 mēnesi - 490€ + PVN

Ja Jūs vēlaties iegādāties CV datubāzes pakalpojumu uz citu laika periodu, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu: 67 358 848 vai info@cvmarket.lv


Izmēģiniet CV meklēšanu:

 


 

Personāla atlase

Efektīvi personāla atlases risinājumi uzņēmumiem dažāda līmeņa speciālistu piesaistei. Ietaupiet savu laiku un resursus, uzticot personāla atlasi profesionāļiem!  

Mēs nodrošinām pārskatāmu un strukturētu atlases procesu, atskaites par paveikto un teicamu rezultātu.

Piedāvājam šādus personāla atlases risinājumus:

    • Garantētie Kandidāti (Jaunums)
    • Talantu Banka (Jaunums)
    • Pilna personāla atlase


Uzziniet vairāk par personāla atlases pakalpojumiem:

 


 

Darba sludinājuma izcelšana - VIP zvaigznes

Pievienojot saviem sludinājumiem VIP zvaigznes, Jūs varat uzlabot to redzamību mūsu portālā un izcelt savas vakances citu vidū.

Izmaksas:
    • Viena sludinājuma izcelšana uz 1 mēnesi - 40€ + PVN


Uzziniet vairāk par darba sludinājuma izcelšanu: