2023-04-13 14:47:21

Pakalpojumi

Priecājamies, ka Latvijas darba devēji un darba meklētāji uzticas cvmarket.lv. Mūsu mērķis ir piedāvāt veidus, kā atvieglot darba un darbinieku meklēšanas procesu, tādēļ pastāvīgi strādājam pie jaunu risinājumu izveides, lai nodrošinātu labāko lietošanas pieredzi.  

cvmarket.lv ir starptautiskās darba portālu alianses The Network daļa. Mēs esam viens no spēcīgākajiem darba meklēšanas tīkliem, kas apvieno vairāk kā 130 valstis, tādējādi ļaujot Jums sasniegt darba spēkus gandrīz jebkurā pasaules daļā, vienlaicīgi saņemot klientu atbalstu vietējā valodā. 

 

Darba sludinājumu publicēšana

Publicējot sludinājumu, Jums ir iespēja sasniegt tūkstošiem darba meklētāju Latvijā. Ievietojot sludinājumu, Jums būs iespēja 1 dienu piekļūt CV Datubāzei bez papildu samaksas, lai pašrocīgi varat uzrunāt atbilstošos kandidātus, tādējādi palielinot iespējas ātri atrast nepieciešamos darbiniekus. Sludinājumam var pievienot foto un video materiālus, kā arī uzdot potenciālajiem kandidātiem līdz 5 jautājumiem. Visiem uzņēmumiem ir pieejams CV un pieteikumu pārvaldīšanas rīks, kas ļauj ērti apstrādāt pieteikumus uz vakancēm vienuviet: novērtēt CV, saglabāt CV, sazināties ar kandidātiem u.c. Uzziniet vairāk šeit.

Izmaksas:

 • Viens sludinājums uz 2 nedēļām - sākot no 130€ + PVN
 • Viens sludinājums uz 1 mēnesi - sākot no 150€ + PVN
   

Ja vēlaties uzzināt par citiem piedāvājumiem un sludinājumu komplektiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu!

Vēlaties publicēt sludinājumus patstāvīgi? Izmantojiet mūsu pašapkalpošanās iespējas:

 

Publicēt sludinājumu

 


 

Papildu maksas pakalpojumi

Lai nodrošinātu lielāku sludinājumu redzamību un palielinātu pieteikumu skaitu, izvēlieties kādu no šiem papildu pakalpojumiem: 

Sludinājuma pacelšana

Šis pakalpojums nodrošinās to, ka Jūsu sludinājums atkārtoti parādās kā jauns cvmarket.lv pirmajā lapā. Līdz ar to Jūsu sludinājumu apskatīs vairāk darba meklētāju. Turklāt sludinājuma pacelšana ir savienota ar mūsu risinājumu "Darba meklēšanas palīgs", kas nosūta uz darba meklētāju e-pastiem jaunākās lietotāja iepriekš izvēlētajiem kritērijiem atbilstošās vakances. Izmantojot sludinājuma pacelšanu, Jūsu sludinājums tiks atkārtoti iekļauts šajos e-pastos. Katrs sludinājums var tikt pacelts vienu reizi.  

 • Izmaksas: sludinājuma pacelšana - 30€ + PVN
   

Darba sludinājuma izcelšana - VIP zvaigznes

Sludinājumi ar VIP zelta zvaigznēm atrodas kategoriju augšgalā, pat virs jaunajiem ievietotajiem sludinājumiem. Sludinājumi ar VIP zelta zvaigznēm 10x palielina iespēju, ka Jūsu sludinājums tiks apskatīts. 

 • Izmaksas: viena sludinājuma izcelšana uz 1 mēnesi - 80€ + PVN

Jūs varat pievienot papildu pakalpojumus sludinājuma publicēšanas brīdī vai sazinoties ar savu klientu konsultantu. 
Klikšķiniet uz pogas zemāk, lai publicētu sludinājumu.

 

Publicēt sludinājumu

 


 

CV datubāze

Meklējiet darbiniekus patstāvīgi, caurskatot mūsu speciālistu datubāzi, kurā ir vairāk kā 174 000 CV! Ērta CV meklēšana pēc Jūsu norādītajiem atslēgvārdiem un filtriem. Izmēģiniet CV meklēšanu šeit.

 • Izmaksas: CV datubāze uz 1 mēnesi - 360€ + PVN

Ja Jūs vēlaties iegādāties CV datubāzes pakalpojumu uz citu laika periodu, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu!

 

Uzzināt vairāk

 


 

Sociālo mediju reklāma

Sociālo mediju reklāmas ietvaros mūsu speciālists izveidos kampaņu sociālajos tīklos īpaši Jūsu vakancei ar mērķi novirzīt lietotājus uz darba sludinājumu.

Pakalpojums iekļauj atbilstošu vizuālo materiālu un apraksta izveidi, mērķauditorijas atlasi un reklāmas budžeta saplānošanu tā, lai maksimāli efektīvi uzrunātu potenciālos kandidātus.

Pēc kampaņas noslēgšanās mūsu sociālo mediju speciālists sniegs atskaiti par kampaņas rezultātiem. Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu klientu konsultantu!

 

Uzzināt vairāk

Saņemt piedāvājumu

 • Mēs kā personāla nomas un atlases uzņēmums esam ļoti apmierināti ar ilgadējo sadarbību gan darba sludinājumu portāla izmantošanā, gan arī kopīgos projektos, kas vienmēr ir profesionāli organizēti un vērsti uz izcilu klienta apkalpošanu. Andris Sīlis / Izpilddirektors SIA OXY HR
 • Ar CV Market sadarbojamies vairākus gadus. Strādājot nozarē, kas ir dinamiska un stauji augoša ikdienā nepieciešams būt elastīgam un ātri reaģēt, tāpēc īpaši patīkami sadarboties ar CVMarket, jo vienmēr zini, ka atbildi saņemsi uzreiz. Nav jāsatraucas par tehniskām problēmām, jo tās nav. Var paļauties, ka uzņēmuma sludinājumi tiks ievietoti un pagarināti savlaicīgi. Marina Grīnberga / Personāla atlases daļas vadītāja SIA Maxima Latvija
 • Vakanču izvietošanas portāls CV market nodrošina RP SIA “Rīgas satiksme” vakanču sludinājumu izvietošanu darba meklētāju portālā. Sadarbība notiek ar klientu attiecību vadītāju Vitu Nikolajenko, kura sniedz nepieciešamo atbalstu un konsultācijas telefoniski neskaidrību gadījumā. Atbalstu saņemam nekavējoties un konsultācijas ir profesionālas. Vakanču izvietošanas process portālā ir viegli izprotams un strukturēts. Valda Pāvula / Personāla attīstības speciāliste RP SIA
 • Kopumā ir ļoti viegli atjaunot un rediģet sludinājumus. Pēdējā pusgada laikā, strauji ir pieaudzis pieteikumu skaits, ko saņemam no CVMARKET. Visa komunikācija, kas attiecībā uz atlasēm mums ir bijusi tikai pozitīva. Eletra Zurila / Talantu ieguves speciāliste SIA Transcom
 • Ir pagājis jau vairāk kā gads, kad uzsākām ciešāku sadarbību ar CVMARKET. Vēlamies pateikties par Jūsu atsaucību un pretīmnākšanu dažādu jautājumu risināšanā - sludinājumu ievietošanā, labošanā un noformēšanā, informācijas laicīgā sniegšanā par dažādiem mūsu kompānijai aktuāliem jautājumiem. Pagaidām izmantojam CVMARKET tikai par brīvajām vakancēm Rīgā un ir izdevies aizpildīt visas vakances, izmantojot gan no CVMARKET saņemtos CV, gan piekļuvi CV datubāzei. Sandra Rukute / Personāla vadītāja SIA Tiamo grupa