Darba apraksts

Psia Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka aicina darbā​ ​ dienas aprūpētāju​.

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt klientu aprūpi sociālā darba speciālistu uzraudzībā.
  • Palīdzēt klientiem, kuri paši sevi nevar aprūpēt, ievērot higiēnu, sagatavot un uzņemt ēdienu, uzkopt telpas, apgādāt ar pirmās nepieciešamības precēm kā arī uzturēt klienta saistību ar apkārtējo vidi.

Prasības pretendentam:

  • Vēlama aprūpētāja profesionālās kvalifikācijas apliecība.
  • Obligātas valsts valodas zināšanas.
  • Precizitāte darba pienākumu pildīšanā.
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas.
  • Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt pastāvīgi un komandā.
  • Spēja strādāt paaugstinātās intensitātes apstākļos.

Piedāvājam:

  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu atalgojumu no 450 - 600 eiro (bruto).
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.

Gaidīsim Jūsu CV!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#211233

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 450 - 600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 14. novembris
Ievadīts:
2020. gada 15. oktobris

Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka, PSIA

Skatīt visu

You are applying to:
Aprūpētājs/-a
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!