2023-04-13 14:47:21

Aprūpētājs/-a

CVMarket.lv klients
No 500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne"" ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas struktūrvienība "Senioru māja" aicina darbā aprūpētāju.

Prasības:

  • ievērot darba un higiēnas drošības pasākumus;
  • novērtēt klienta apkārtējās vides faktorus;
  • veidot attiecības ar klientu, veicinot pozitīvu komunikāciju un aprūpei labvēlīgus apstākļus;
  • veikt saimnieciska rakstura darbus un uzturēt klientam drošu vidi, atbilstošu sanitārajām un higiēnas prasībām;
  • orientēties sava darba plānošanā un darba organizācijā;
  • spēt strādāt sistemātiski un patstāvīgi, ar pozitīvu attieksmi pret klientiem un darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Maiņu darbu profesionālā komandā;
  • stabilu darba vidi;
  • veiktā darba apjomam atbilstošu atalgojumu (no EUR 500,00) un sociālās garantijas;
  • profesionālo izaugsmi.

Priekšroka tiks dota Līgatnes novada iedzīvotājiem!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai!

Gaidīsim Jūsu CV!

Adrese: Skaļupes, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV–4110