Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Apsardzes darbinieks/-ce

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Izsludinām konkursu uz apsardzes darbinieka/-ces vakanci darbam noliktavu apsargāšanai.

Mēs Tev uzticēsim:

  • Fiziskās apsardzes veikšanu objektā.
  • Likumpārkāpēju aizkavēšanu.
  • Atbildīgo personu informēšanu par objektā konstatētajiem un novērstajiem drošības pārkāpumiem.

Prasības kandidātiem

Piesakies, ja Tev ir:

  • Latviešu valoda;
  • Patstāvība, drosme, atbildība, spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība.
  • Spēja ātri apgūt jaunu informāciju.
  • Vismaz pamatizglītība un pilngadība.

Uzņēmums piedāvā

  • Apmaksātus apsardzes sertifikāta ieguves kursus.
  • Mācības, paralēli darba grafikam.
  • Nodrošināsim apmaksātus visus nodokļus, atvaļinājumus, sociālās garantijas.
  • Nodrošinām stabilu darba vietu un savlaicīgu algu katra mēneša 15. datumā (alga no 600 EUR bruto); ir nakts stundu tarifs.

VAI VĒL DOMĀ, KĀPĒC PIEVIENOTIES MŪSU KOMANDAI?

  • Piedāvājam darbu atpazīstamā uzņēmumā un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana.

Esi viens no mums vai padalies ar informāciju. Varbūt tieši tavu paziņu lokā ir kāds, kurš priecātos pievienoties GRIFS AG kolektīvam.

Darba sludinājuma numurs
#1133045