Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Atbalsta maiņas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • Veikt visu Lidostas informācijas sistēmu pārbaudi, profilaktisko apkopi un monitoringu.
  • Nodrošināt operatīvu sistēmu bojājumu likvidēšanu, programmatūru un aparatūru uzstādīšanu vai nomaiņu bojājuma gadījumā.
  • Veikt informācijas sistēmu darbstaciju operētājsistēmu un programmatūras instalēšanu, konfigurēšanu un uzturēšanu.

Prasības kandidātiem

  • 3 gadu darba pieredze datorzinātņu vai telekomunikācijas nozarē.
  • Darbstaciju operētājsistēmu (Windows XP/7/8.1, 10) pārzināšana.
  • Zināšanas darbstaciju operētājsistēmu un programmatūras instalēšanā, konfigurēšanā, uzturēšanā, administrēšanā.
  • Zināšanas speciālo IT sistēmu tehnisko un funkcionālo iespēju pārvaldīšanā.
  • Orientēšanās IT sistēmu tirgū un mūsdienu IT tehnoloģijās.
  • Datortīklu darbības uzturēšanas zināšanas.
  • Microsoft IIS servisu uzturēšanas zināšanas.
  • Plānošanas un lēmumu pieņemšanas prasmes.
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga no EUR 6,65 stundā (pirms nodokļu nomaksas).
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Piemaksas par virsstundām, darbu nakts laikā un svētku dienās.
  • Prēmijas par labi novērtētu darbu.
  • Atvaļinājuma bonuss: papildus atvaļinājuma naudai vēl 70% apmērā no pamatalgas (no 2. darba gada).
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana, Zinību diena u. tml.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201415

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 6.65 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. novembris
Ievadīts:
2019. gada 6. novembris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu