Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Būvdarbu vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA “A-ES Group Construction” meklē būvdarbu vadītāju.

Darba pienākumi:

  • būvniecības objektu pārbaude un kontrole;
  • koordinēt, kontrolēt un vadīt uzņēmuma būvprojektu vadītājus;
  • sadarboties ar būvniecības procesā iesaistītajām personām, apakšuzņēmējiem un institūcijām;
  • būvmateriālu kontrole un pārbaude;
  • būvniecības dokumentācijas un atskaišu sagatavošana un pārbaude;
  • būvniecības objektu izdevumu pārbaude un kontrole;
  • izpildu dokumentu sagatavošana, dokumentu iesniegšana BIS sistēmā;
  • kontrolēt darbu izpildes kvalitāte un termiņus;
  • nodrošināt darbu drošības prasības ievērošanu būvlaukumā;
  • iknedēļas atskaišu sagatavošana par objektiem.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu pieredze būvdarbu vadīšanā.

  • Atbilstoša izglītība būvniecībā.

  • Būvdarbu vadītāja sertifikāts.

  • Būvniecības procesu pārzināšana.

  • Augsta atbildības sajūta un iniciatīva par uzticēto darbu un izpildes termiņiem.

  • Patstāvīga un labi organizēta personība.

  • Punktualitāte.

  • Analītiskā domāšana.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

  • Labas datorzināšanas: MS Excel, MS Word, Google Drive un Autocad.

  • Spēja kontrolēt vairākus objektus un brigādes vienlaicīgi.

  • Spēja ātri reaģēt uz notiekošo un risināt problēmas.

  • Interesantu un dinamisku darbu mūsdienīgā būvniecības uzņēmumā.

  • Darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā.

  • Mēneša atalgojums 1300 pirms nodokļu nomaksas.

Darba sludinājuma numurs
#247650

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 16. janvāris
Ievadīts:
2020. gada 17. decembris

Mēs zinām, ka pat vērienīgākie projekti ir iespējami, ja pie viņiem strādā profesionāļu komanda, kas mīl savu darbu. Uzņēmuma «A-ES Group Construction» misija ir sniegt klientiem visefektīvākos, uzticamākos, drošākos un optimālākos risinājumus.

Pie mums strādā profesionāli būvinženieri ar pieredzi vismaz desmit gadus. Mēs zinām, tieši kādā veidā Jūsu projekts būs vispiemērotākais konkrētajā situācijā. Tajā pašā laikā, mēs vienmēr esam atvērti konstruktīvam dialogam un esam gandarīti, palīdzēt attīstīt pareizo risinājumu, lai tas atbilstu visām Jūsu prasībām.

Vairāk nekā 8 gadu pieredze tirgū «A-ES Group Construction» ir ieguvusi reputāciju kā viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Mūsu klienti ir lielākie ģenerāluzņēmēji Baltijā. Taču mēs esam atvērti sadarbībai arī privātpersonām.

Mēs strādājam ar būvmateriālu ražotājiem tieši, bez starpniekiem, kā arī lepojamies ar savu montāžas cehu un autoparku, kas dod iespēju klientiem piedāvāt pilna spektra pakalpojumus. Šie faktori ļauj samazināt ražošanas izmaksas un piedāvāt mūsu klientiem viskonkurētspējīgāko cenu tirgū, saglabājot visaugstāko kvalitāti.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no projektēšanas līdz garantētam objektam. Pēc līguma parakstīšanas ar mums, jūs varat būt pārliecināti, ka darbs tiks veikts augstākajā līmenī, un tieši laikā.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!