Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ceha strādnieks/-ce

CV MARKET klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

Konditorejas fabrika “Mario aicina darbā ceha strādnieku.

Galvenie darba pienākumi:

  • Tehnoloģisko iekārtu un inventāra sagatavošana ražošanas procesam.
  • Izejvielu, materiālu un mīklas sagatavošana ražošanai.
  • Maizes un konditorejas izstrādājumu sagatavošana realizācijai.

Prasības:

  • Fiziskās slodzes un karstuma panesamība.
  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt.

Mēs piedāvājam:

  • nepieciešamo apmācību,
  • darba algu no 600 līdz 800 EUR (pirms nodokļu nomaksas),
  • elastīgu darba grafiku,
  • labus darba apstākļus un darba apģērbu,
  • veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada,
  • karjeras izaugsmes iespējas,
  • pastāvīgu darbu stabilā, augošā uzņēmumā.

Nosūtot informāciju SIA “Baltās Naktis”, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētās atlases ietvaros.

Darba sludinājuma numurs
#211041

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 600 - 800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 21. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 8. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!