Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ceha strādnieks/ce - uzkopšanas darbinieks/-ce

CVMarket.lv klients
Lielvārdes novads

Darba apraksts

Piedāvājam darbu ceha strādniekiem-uzkopšanas darbiniekiem.

Prasības kandidātiem

  •  Laba darba disciplīna un precizitāte.

  •  Augsta atbildības sajūta.

  •  Fiziska izturība.

  •  Iespēja strādāt maiņu grafiku pa 12h, tajā skaitā nakts maiņas.

  •  Bez kaitīgiem ieradumiem.

  •  Stājoties darbā ir nepieciešama: izziņa no ģimenes ārsta U27, kas ļauj strādāt ar pārtikas produktiem un izziņa no arodārsta (OVP).

Uzņēmums piedāvā

  • Laikā izmaksātu darba algu.

  • Stundas likme 5.90 EUR  pirms nodokļu nomaksas.

  • Apmācību darba vietā.

  • Visas sociālās garantijas.

  • Iespēju iegādāties uzņēmuma ražoto produkciju par īpašām cenām.

  • Pēc pārbaudes laika beigām, kompensējam izdevumus par sanitārās grāmatiņas pārbaudi un obligātās veselības pārbaudi.

  • Nepieciešamības gadījumā nodrošinātu dzīves vietu.

  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām.

  • Veselības apdrošināšana – pēc viena nostrādāta gada.

  • Juridiskā palīdzība pēc nepieciešamības.

Darba sludinājuma numurs
#1067441