2023-04-13 14:47:21

Sīkdatņu lietošanas nosacījumi

Pēdējoreiz atjaunots: 2023.06.28

Sīkdatņu politika

Mūsu vietnēs www.cvkeskus.ee, www.cvmarket.lv un www.cvmarket.lt tiek izmantotas sīkdatnes.

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus mēs vai mūsu pakalpojumu sniedzēji izvieto jūsu datorā vai citā ierīcē. Sīkdatnes ļauj mums identificēt datoru vai ierīci kuru jūs izmantojat, lai piekļūtu mūsu mājaslapām, bet parasti mēs nevaram identificēt jūs personīgi. Gadījumā, ja tomēr to varam izdarīt, mēs apņemamies izturēties pret šiem personas datiem saskaņā ar spēkā esošo datu aizsardzības likumu prasībām un mūsu Lietošanas nosacījumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu atbilstošu mūsu vietnes funkcionēšanu, bet arī, lai personalizētu tās saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu funkcijas un analizētu datu plūsmu. Mēs arī nododam informāciju par to, kā jūs lietojat mūsu vietni, saviem sociālo tīklu, reklāmas un analītisko pakalpojumu sniedzējiem, kas var to kombinēt ar citu informāciju, kuru esat tiem snieguši vai kuru tie ir ieguvuši, jums lietojot to sniegtos pakalpojumus.

Turpinot lietot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes saskaņā ar šajā Sīkdatņu apliecinājumā noteikto. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā brīdī, mainot sīkdatņu iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Lūdzam skatīt sīkāku informāciju zemāk.

Ja jums rodas kādi jautājumi vai komentāri, lūdzam sazināties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu pa e-pastu dpo@cvkeskus.ee.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādos nolūkos

Mūsu vietnē tiek izmantotas pastāvīgās sīkdatnes un sesiju sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē, līdz jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, bet pastāvīgās sīkfdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē, līdz tiek manuāli vai automātiski dzēstas.

Sīkdatnes jūsu ierīcē varam ievietot mēs (tās tiek dēvētas par pirmās puses sīkdatnēm) vai mūsu pakalpojumu sniedzēju vietnes (tās tiek dēvētas par trešo pušu sīkdatnēm). Tikai sīkdatņu īpašnieks var redzēt ar to palīdzību iegūstamo informāciju.

Mēs izmantojam četru galveno kategoriju sīkdatnes:

Obligātās sīkdatnes  – mēs izmantojam sīkdatnes, kas ir būtiski mūsu vietnes lietošanai. Šīs sīkdatnes nodrošina jums atbilstošu navigāciju mūsu vietnē un tās funkciju izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm mūsu vietne nespēj pienācīgi funkcionēt, un tādēļ jūs nevarat no tām atteikties (atslēgt).

Analītiskās sīkdatnes – mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes, lai analizētu mūsu vietnes datu plūsmu. Mēs apkopojam šo informāciju, lai noskaidrotu, kuras lapas tiek apmeklētas visbiežāk, kuri no citiem kanāliem novirza uz mūsu vietni, kāds ir sākumlapas atlēcienu rādītājs, utt. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu vietnes un varētu izpētīt problēmas, par kurām ziņo to apmeklētāji. Šīs sīkdatnes neiegūst informāciju, ar kuras palīdzību jūs varētu identificēt.

Personalizācijas sīkdatnes – mēs izmantojam personalizācijas sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku mūsu vietnes izmantošanu. Šīs sīkdatnes ļauj mūsu vietnei atcerēties jūsu veiktās izvēles un nodrošināt personalizētas funkcijas (saglabāt jūsu iereģistrēšanos, jūsu valodas izvēles, atcerēties jūsu saglabātās reklāmas, utt.). Informācija, ko šīs sīkdatnes iegūst, var tikt anonimizēta, un tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas aktivitātes citās vietnēs.

Mārketinga sīkdatnes - mēs izmantojam mārketinga sīkdatnes, lai nodrošinātu tādas reklāmas, kas jums ir saistošas un atbilst jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes iegūst informāciju par jūsu pārlūkošanas ieradumiem. Tās ir saistītas ar trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, piemēram, “patīk” un “dalīties” pogām un reklāmas sludinājumiem. Mēs tās izmantojam arī, lai nodrošinātu trešajām pusēm informāciju par to, kā jūs apmeklējat mūsu vietni, lai tās varētu padarīt savas reklāmas jums saistošākas, kad jūs apmeklējat to vietnes.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnes satur saites uz citām vietnēm. Ja jūs izvēlaties apmeklēt reklāmas devēja vai trešās puses vietni, jūs tiksiet novirzīti uz šo trešās puses vietni. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs nekontrolējam trešo pušu vietnes vai izvēli, kuras trešo pušu vietnes ir saistītas ar mūsu pakalpojuma izmantošanu. Šīs pārējās vietnes var izvietot savas sīkdatnes vai citus failus jūsu datorā, lai iegūtu datus vai lūgtu jums sniegt personīga rakstura informāciju. Mēs iesakām jums izlasīt privātuma politiku vai apliecinājumus pārējās vietnēs, kuras apmeklējat.

Atteikšanās no sīkdatnēm un sīkdatņu iestatījumu mainīšana

Jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai pieņemtu vai atteiktos no visām sīkdatnēm, izvēlētos, kuras sīkdatnes vēlaties vai nevēlaties, dzēst jau ievietotās sīkdatnes vai lūgt paziņot jums, kad tiek ievietota sīkdatne. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, izmantojiet “Palīdzības” funkciju, kas pieejama jūsu pārlūkprogrammā.

Lūdzam ņemt vērā, ka, ja atteiksieties vai dzēsīsiet daļu no sīkdatnēm vai visas sīkdatnes, mūsu vietne var nedarboties atbilstoši un jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.

CV Keskus OU Latvia filiāle var laiku pa laikam mainīt Sīkdatņu politiku bez Lietotāja iepriekšējas piekrišanas, publicējot izmainīto Sīkdatņu politiku Tīmekļa vidē. Izmainītā Sīkdatņu politika stājas spēkā, kad tā tiek publicēta Tīmekļa vidē.