Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Darba aizsardzības speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 198394

Darba sludinājuma numurs

198394

Darba apraksts

Tavi pienākumi būs nodrošināt efektīvas darba aizsardzības sistēmas ieviešanu mūsu klientu uzņēmumos.
Piedāvājam iespēju organizēt darbu gan Rīgā, gan arī attālināti citās Latvijas pilsētās.

Prasības kandidātiem

  • Mēs priecāsimies, ja Tev būs augstākā izglītība darba aizsardzībā vai pieredze darba aizsardzības jomā, Tu spēj izmantot darbā digitālās prasmes.
  • Izbraucieniem pie klientiem visa Latvijā auto mēs nodrošināsim, Tev nepieciešama tikai B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Augstu vērtējam prasmi strādāt komandā, labas komunikācijas spējas un atbildību pret veicamajiem darba pienākumiem.

  • Pie mums Tev būs iespēja profesionāli attīstīties kopā ar nozares labākajiem speciālistiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jēkabpils novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 6. septembris
Ievadīts:
2019. gada 8. augusts
Bruto alga:
800 - 1500 €/mēn

Mēs esam partneris personīgajā un uzņēmuma izaugsmē.
Nesamierinies ar sasniegtiem apvāršņiem – dodies vēl tālāk, izmantojot mūsdienīgas, ērtās, cilvēcīgas un gudras uzņēmuma attīstības un izaugsmes iespējas kopā ar mums.