Pirmā lapaPakalpojumiRecruitment worldwide

Darbinieku meklēšana visā pasaulē

 

 

The Network

Pasaules rekrutēšanas aliansē CV Market grupu pārstāv Igaunija, Latvija un Lietuva. Pasaules vadošo rekrutēšanas kompāniju alianse ir pazīstama kā The Recruitment Network ar galveno biroju Briselē. Šobrīd tīklā ir 61 valsts un par dalībniekiem tiek izvēlētas tikai valsts vadošās rekrutēšanas mājas lapas. 

Latvijas kompānijām ir iespēja rekrutēt, izmantojot CV Market darbiniekus visā pasaulē. Atkarībā no Jūsu vajadzībām, varam piedāvāt gan pieeju pasaules lielākajām datubāzēm, gan Jūsu sludinājumu pieejamību darba meklētājiem. Latvijas darba meklētāji saņem darba piedāvājumus caur Network no dažādām vietām visā pasaulē, kā arī lielām korporācijām.

Cenas par sludinājumu izvietošanu un par pieeju CV datubāzēm katrā valstī atšķiras (piemēram, cena par sludinājumu izvietošanu var būt no 200 līdz 650 EUR). Personāla meklējumu paplašināšanas ārpus Latvijas robežām visbūtiskais labums ir iespēja nopirkt vienu kontaktu punktu un neparalēlo globālo rāmi ar to pašu lietotāja vienošanos, kas iekļauj lielākus rekrutēšanas tirgus.

Plašākā informācija pa e-pastu: info@cvmarket.lv vai pa telefonu: 67 358 848.

Starptautisko partneru saraksts »