Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Datorsistēmu un datortīklu administrators/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Datora lietotāju konsultēšana pa telefonu un klātienē.
  • Serveru konfigurēšana, monitorings un uzturēšana - vizualizācijas platforma, Linux serveri, e-pasta serveri, datu bāzes serveri, failu serveri, Web serveri.
  • AD resursu administrēšana.
  • Lokālo tīklu uzturēšana.
  • Tīkla iekārtu konfigurēšana, monitorings un uzturēšana.
  • Biroja tehnikas uzturēšana darba kārtībā.
  • Darbstaciju apkalpošana.
  • Dalība uzņēmumu grupas IS infrastruktūras attīstības projektos.
  • Jauno risinājumu un tehnoloģiju testēšana un ieviešana.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu darba pieredze IT sistēmu administratora amatā.
  • Pieredze darbā ar Linux serveriem.
  • Pieredze ar VMWare virtualizācijas rīkiem.
  • Tīkla komutatoru, maršrutētāju, ugunsmūru (Checkpoint) un bezvadu piekļuves punktu administrēšanas prasmes.
  • Zināšanas par AD un GPO konfigurēšanu un uzturēšanu.
  • Pieredze darbā ar Microsoft SQL serveri, pasta serveru sistēmām un monitoringa sistēmām (vēlams Zabbix).
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Aizraujošu un darba pilnu ikdienu zinošu un interesantu kolēģu kolektīvā.
  • Mūsdienīgu darba vidi.
  • Profesionālo izaugsmi uzņēmumu grupā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu.

Nāc strādāt PATA! Garlaicīgi nebūs!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#190863