Вакансия закончится через 15 дней

Описание работы

  • Работа в вечерние и ночные часы.

  • Прием, регистрация заявок заказчика на перевозку.

  • Обработка документации (сопроводительные документы водителей).

  • Организация водителей автомобилей и контроль за выполнением ими сменного задания по перевозкам.

  • Осуществление постоянного контроля выполнения графика, расписания и интервалов движения автотранспорта.

  • Распределение рейсов по водителям.

  • Инструктирование водителей об условиях и особенностях перевозок на маршрутах.

Требования к кандидату

  • Желаемый опыт работы в транспортной и / или логистической компании не менее 2-х лет.

  • Умение слушать и грамотно излагать свои мысли.

  • Коммуникабельность, способность быстро принимать взвешенные решения, ответственность.

  • Стрессоустойчивость.

  • Уверенный пользователь ПК (Excel, Word, 1С).

  • Опыт работы с большим потоком информации.

  • Знания правил эксплуатации автомобиля.

  • Знать положение об особенностях режима рабочего времени и времени отдыха водителей автомобилей.

  • Уметь рассчитывать расстояния перевозок, маршруты и характер дорожных условий.

  • Хорошее знание русского, немецкого и английского языков.

Фирма предлагает

  • Работать в стабильной компании.

  • Возможности профессионального развития и карьерного роста.

  • Дружный и отзывчивый коллектив.

  • Стабильная конкурентоспособная заработная плата.

Darba apraksts

  • Darbs vakara un nakts stundās.
  • Klientu pasūtījumu pieņemšana un reģistrēšana transportēšanai.
  • Dokumentu noformēšana (autovadītāju pavaddokumenti)
  • Automašīnu vadītāju organizācija un viņu maiņas uzdevumu izpildes kontrole transporta jomā.
  • Pastāvīga transportlīdzekļu kontrole pēc kustības grafika, saraksta un kustības intervāla
  • Reisu sadalījums pa vadītājiem.
  • Autovadītāju instruēšana par pārvadāšanas maršrutu apstākļiem un īpatnībām.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze transporta un / vai loģistikas uzņēmumā vismaz 2 gadi
  • Spēja klausīties un pareizi izteikt savas domas.
  • Komunikabilitāte, spēja ātri pieņemt apzinātus lēmumus, atbildība.
  • Augsta noturība stresa situācijās.
  • Pārliecināta datora lietotāja prasmes (Excel, Word, 1C)
  • Pieredze darbā ar lielu informācijas plūsmu.
  • Zināšanas par automašīnas ekspluatācijas noteikumiem.
  • Noteikumu pārzināšana par automašīnu vadītāju darba un atpūtas laika specifiku.
  • Prasme aprēķināt transporta attālumus, maršrutus un ceļa apstākļu raksturu.
  • Labas krievu, vācu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Draudzīga un atsaucīga komanda.
  • Stabils un konkurētspējīgs darba atalgojums.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#259715

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость или частичная занятость
Дополнительная информация:
постоянная или по договору (работа по сменам)
Брутто-зарплата: 1100 - 1500 €/мес До уплаты налогов
Окончание конкурса:
3 февраля 2021 г.
Добавлено:
5 января 2021 г.

Диспетчер Диспетчер

Oneway Logistics, SIA

SIA “OneWay Logistics” ir stabils Latvijas uzņēmums, kas darbojas transporta un loģistikas sektorā. Paplašinot savas darbības virzienus, aicinām savai profesionāļu komandai pievienoties: dispečeru

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs (darbs maiņās)
Alga: 1100 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 3. februāris
Ievadīts:
2021. gada 5. janvāris

Skatīt visu

Диспетчер
You are applying to:
Диспетчер
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!