Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti
Darbs no mājām

E-pastu kampaņu menedžeris/-e (pusslodze)

CV MARKET klients
Rīga, darbs no mājām

Intervija notiks attālināti Darbs no mājām

Darba apraksts

Tev gan būs dažas priekšrocības, ja Tev patīk "ņemties" un sanāk izveidot labu dizainu, jo Runas skolas e-pasti ir vizuālās informācijas un teksta kombinācija.  Mēs meklējam cilvēku, kuram patīk un izdodas savienot šīs divas lietas iedarbīgā un uzrunājošā kombinācijā.

Mēs vēlamies, lai mūsu e-pasti nav "garie palagi", bet gan atšķiras ar oriģinalitāti tekstos - formāts, stils. Kā arī augstas kvalitātes vizualitāte. Un, protams, vērtīgs saturs, kas nozīmē - Tev būs pamatīgi jāiedziļinās komunikācijas tehniku pasaulē.

Tava darba pienākumi būs ne tikai veidot saturu dažādām Runas skolas auditorijām, bet arī rūpēties par e-pastu automatizācijas procesu, e-pastu saraksta atjaunošanu, e-pasta kampaņu statistikas uzturēšanu, e-pastu atvēršanas rādītāju uzlabošanu. Tavs darbs būs saistīts ar 10000-15000 epastiem. Runas skola strādā ar Convertkit e-pastu platformu.Tev būs priekšrocība, ja Tev ir bijusi pieredze šāda veida darbā.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze vismaz 1 gads e-pastu kampaņu veidošanā.

  • Izcila latviešu valodas gramatika un stils.

  • Laba angļu valoda.

  • Grafiskā dizaina prasmes (canva vai līdzīgas aplikācijas).

  • Savs dators.

  • Interese par e-komerciju un digitālo mārketingu.

  • Šī vakance ir uz PUSSLODZI ar iespēju kvalificēties uz pilnu slodzi.

  • Darbs notiek attālināti.

  • Mākslinieciska darba vide un darba uzdevumi.

  • Augstas izaugsmes iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#275969

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 700 - 800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 2. februāris
Ievadīts:
2021. gada 20. janvāris

Runas skola ir vieta, kur var "uzšaut" savas komunikācijas prasmes jaunā līmenī, mācoties pie pazīstamiem Latvijas skatuves māksliniekiem.

Šeit var apgūt Pārliecināšanas runas prasmes, Storytelling prasmes un Publiskās runas pamatus. Runas skolā strādā režisors Viesturs Meikšāns, aktrise Zane Daudziņa un režisors Juris Rijnieks.

Skatīt visu