2023-04-13 14:47:21

Elektriķis/-e

CVMarket.lv klients
No 4.55 €/st. Bruto

Darba apraksts

"Rehabilitācijas centrs "Līgatne"" aicina darbā elektriķi (uz nepilnu slodzi).

Mēs piedāvājam:

  • Darbu profesionālā komandā.
  • Stabilu darba vidi.
  • Atalgojumu 4,55 EUR/h (bruto) un sociālās garantijas.

Prasības:

  • Atbilstoša tehniskā izglītība.
  • Valodu zināšanas (latviešu, krievu).
  • Iepriekšējā pieredze/spēja veikt praktiski elektriķa pienākumus.
  • Elektrodrošības sertifikāts – C kategorija.
  • Augsta atbildības sajūta par veicamo darbu.
  • Labas komunikācijas prasmes un augsta disciplinētība.
  • Pozitīva attieksme pret klientiem un veicamo darbu.

Darba vieta: “Skaļupes”, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV –4110

Priekšroka tiks dota Līgatnes novada iedzīvotājiem!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai!