Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Elektriķis/-e

CV MARKET klients
Smiltenes novads

Darba apraksts

SIA "Firma Madara 89", viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu elektriķim ar atrašanās vietu Smiltenē, Mazā Jaunā iela 12.

Galvenie darba pienākumi:

    • Veikt ārējo un iekšējo elektrisko tīklu izbūvi un elektroietaišu ierīkošanas, ekspluatācijas un remonta darbus.
    • Plānot un iepirkt darbiem nepieciešamos materiālus.

    Prasības kandidātiem:

      • Profesionālā izglītība.
      • Cz vai C elektrodrošības grupa.
      • Spēja operatīvi reaģēt un pieņemt lēmumus.
      • Atbildīga attieksme pret darba pienākumiem, precizitāte.
      • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
      • "B" kategorijas autovadītāja apliecība.

      Piedāvājam:

        • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā.
        • Mūsdienīgu darba vidi.
        • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.
        • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas.

        Darba alga 6,00 EUR/h (bruto).

        CV lūdzam sūtīt ar norādi – ELEKTRIĶIS.

Darba sludinājuma numurs
#211164

Alga: No 6 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 26. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 13. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!