Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Elektroiekrāvēja vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199733

Darba sludinājuma numurs

199733

CV MARKET klients Elektroiekrāvēja vadītājs/-a

Darba apraksts

Viens no lielākajiem un stabilākajiem loģistikas uzņēmumiem Baltijas valstis. Noliktavu platība ir vairāk nekā 89 000 m². Uzņēmums nodrošina 3PL un ekspedīcijas pakalpojumus.

Aicinām pievienoties komandai elektroiekrāvēja (Reach-Truck) vadītāju.

Darba apraksts:

  • Automašīnu izkraušana.
  • Palešu uzkraušana un nonemšana no uzglabāšanas vietām (ar elektroiekrāvēju).
  • Papildināt atlases vietas ar nepieciešamo preci.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšējā darba pieredze ar elektroiekrāvēju, spēja celt paletes vismaz 8 m augstumā.
  • Derīga elektroiekrāvēja vadītāja apliecība.
  • Darba pieredze loģistikas centros vai noliktavās tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Laba pašdisciplīna.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Prasme ātri uztvert un apgūt jaunu informāciju.
  • Spēja koncentrēties un uzmanīgi veikt darbu.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu un fiksētu atalgojumu 850 eiro "uz rokas".
  • Sociālās garantijas.
  • Darbs ar jaunu un mūsdienīgu tehniku.
  • Darbu jaunā un mūsdienīgi aprīkotā noliktavā.
  • Darba apģērbu un darba apavus.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Bezmaksas autostāvvietu.
  • Apmācības un atbalstu darba gaitās.

Darba vieta: Liepu aleja 4, Rāmava
Darba dienas:
VII - IV no plkst. 19:00-04:00

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt, izmantojot portāla iekšējo pieteikšanās sistēmu.

Pievienojies mūsu komandai!

Jūsu personas dati, kas ietveri CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA "Baltic Logistic Solutions" Privātuma politiku, ar kuru varat iepazīties SIA "Baltic Logistic Solutions" mājaslapā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 15. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 16. septembris
Bruto alga:
No 1055 līdz 1195 EUR mēnesī

Baltic Logistic Solutions - ir viens no lielākiem un stabilākiem uzņēmumiem loģistikas nozarē Baltijas valstīs. Mēs uzglabājam preci noliktavās trīs temperatūru režīmos, sniedzam transporta un pārpakošanas pakalpojumus.