Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Finanšu sturturvienības vadītājs(-a) / Vecākais(-ā) finanšu kontrolieris(-e)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Finanšu plānošana (budžets).

  • Ikmēneša noslēgums, atskaites vadībai (P&L, CF, BS), saskaņošana ar grupu (P&L, BS).

  • Grupas grāmatvedības politikas izveide, jānodrošina izmaksu sadale atbilstoši Grupas vienotajiem kontu plāniem.

  • Nodrošināt, lai visi vietējie grāmatvedības procesi atbilstu grupas politikai SFPS.

  • Finanšu pārskatu sagatavošana (atsevišķa un konsolidēta).

  • Vietējā Galvenā grāmatveža / finanšu komandas darbu uzraudzība.

  • Nodrošināt finanšu analīzi un finanšu datu pārbaudi.

  • Pārvaldīt finanšu operācijas ar P2P platformu.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 5 gadu pieredze finanšu kontroliera amatā, prioritāte kandidātiem no fintech kompānijām;

  • Augstākā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai ekonomikā.

  • Augstas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes, lai analizētu un atrisinātu ar uzņēmējdarbību un finansēm saistītus jautājumus.

  • Proaktīva un uzņēmīga darba pieeja. Spēja strādāt patstāvīgi.

  • Augstas komunikācijas prasmes, pozitīva attieksme un spēja strādāt matricas struktūrā ar daudzām valstīm un departamentiem.

  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku darba vidi.

  • Karjeras un izaugsmes attīstības iespējas.

  • Mēneša atalgojums EUR 2000 – 2500.

  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Darba sludinājuma numurs
#315630