2023-04-13 14:47:21

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa

CVMarket.lv klients
5.15 - 5.4 €/st. Bruto

Darba apraksts

SIA “Rīgas veselības centrs” aicina darbā fizikālās terapijas māsu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

•    Atbilstoša medicīniskā izglītība fizikālās terapijas māsas specialitātē.
•    Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā.
•    Fizikālās terapijas māsas sertifikāts /fizikālās terapijas metodē/.
•    Pieredze fizikālās terapijas māsas darbā.
•    Teicamas latviešu valodas zināšanas.
•    Laipna un pozitīva attieksme pret klientiem.

Galvenie darba pienākumi:

•    Veikt fizikālās medicīnas procedūras pēc fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta norādījumiem.
•    Strādāt saskaņā ar Latvijā apstiprinātajām vispārējo manipulāciju tehnoloģijām.
•    Kvalitatīvi, droši un precīzi lietot fizikālās terapijas aparatūru.
•    Sagatavot klientus un pacientus attiecīgo manipulāciju veikšanai.
•    Savlaicīgi un precīzi aizpildīt medicīnisko dokumentāciju.

Piedāvājam:

•    Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā.
•    Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.
•    Ievērojamas atlaides Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.
•    Veselības apdrošināšanu.
•    Mēnešalga - stundas tarifa likme no 5,15 EUR (bruto) līdz 5,40 EUR (bruto).

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV, kā arī izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus ar norādi “Fizikālās terapijas māsa”.

Pieteikumā iekļautie dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Informācija par amata pretendenta datu apstrādi pieejama šeit: http://rigasveseliba.lv/wp-content/uploads/2018/07/2018-07-20-Informacija-par-pretendenta-datu-apstradi.pdf

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.