2023-04-13 14:47:21

Flīzētājs/-a | Плиточник darbam Somijā

CVMarket.lv klients
16 - 18 €/st. Bruto

Darba apraksts

Meklējam flīzētājus ilgtermiņa darbam Helsinkos. Pienākumi:
  • Pilnībā noflīzēt telpu pēc pasūtītāja projekta. Gan sienas gan grīdas.
  • Sagatavot teplu pirms flīzēšanas.
  • Gruntēšanas darbi. _________ Мы ищем ответственных плиточников для длительной работы в Хельсинки, Финляндия! Обязанности:
  • Полный цикл укладки плитки по проекту Заказчика.
  • Подготовительные работы, грунтовка, шпаклевка, гидроизоляция, укладка напольной и настенной плитки.
  • Prasības kandidātiem

    • Iepriekšēja pieredze vismaz 5 gadi. • Vēlama arī iepriekšēja pieredze strādājot ar Epoksīda materiāliem. • Nepieciešams, lai būtu Eiropas Savienības pilsonis. • Labas krievu un/vai latviešu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Angļu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība. • Nav kaitīgu ieradumu darba laikā. • Vēlams, lai būtu savs auto, un B kategorijas vadītāja apliecība. • Vēlams, lai ir arī savi instrumenti. Ja nav, dosim savus. _________ Требования к кандидату: • Опыт работы с эпоксидными материалами. Наличие сертификата на гидроизоляцию желательно. • Владение русским и/или латышским языками на разговорном уровне. Знание английского языка оценивается как большой плюс. • Отсутствие вредных привычек. • Наличие собственного автомобиля и водительских прав желательно. • Наличие своих инструментов приветствуется. • Eвропейский паспорт обязательно.

    • Konkurētspējīgu atalgojumu atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes. • Bonusi par labi padarītu darbu. • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām. • Darba apģērbu. • Apmaksātas pusdienas. • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu. • Apmaksātu atvaļinājumu. Kā arī: • Sedzam ceļa izdevumus braucot uz objektiem. • Nodrošinām ar ļoti civilu dzīvesvietu. • Palīdzam nokārtot visus nepieciešamos dokumentus. _________ Компания предлагает: • Зарплата как минимум согласно TES. • Бонусы за качественно выполненную работу. • Выплаты каждые две недели. • Спецодежду. • Обед. • Медицинскую страховку. • Оплачиваемый отпуск. • Проживание. Также мы: • Компенсируем транспортные расходы до места работы. • Компенсируем использование своих инструментов. • Помогаем оформить все необходимые документы.
    Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".