Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Flīzētājs/-a | Плиточник darbam Somijā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199216

Darba sludinājuma numurs

199216

Darba apraksts

Meklējam flīzētājus ilgtermiņa darbam Helsinkos.

Pienākumi:

  • Pilnībā noflīzēt telpu pēc pasūtītāja projekta. Gan sienas gan grīdas.
  • Sagatavot teplu pirms flīzēšanas.
  • Gruntēšanas darbi.

Мы ищем ответственных плиточников для длительной работы в Хельсинки, Финляндия!

Обязанности:
  • Полный цикл укладки плитки по проекту Заказчика.
  • Подготовительные работы, грунтовка, шпаклевка, гидроизоляция, укладка напольной и настенной плитки.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pieredze vismaz 5 gadi.
  • Vēlama arī iepriekšēja pieredze strādājot ar Epoksīda materiāliem.
  • Nepieciešams, lai būtu Eiropas Savienības pilsonis.
  • Labas krievu un/vai latviešu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Angļu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Nav kaitīgu ieradumu darba laikā.
  • Vēlams, lai būtu savs auto, un B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Vēlams, lai ir arī savi instrumenti. Ja nav, dosim savus.

Требования к кандидату:
  • Опыт работы с эпоксидными материалами. Наличие сертификата на гидроизоляцию желательно.
  • Владение русским и/или латышским языками на разговорном уровне. Знание английского языка оценивается как большой плюс.
  • Отсутствие вредных привычек.
  • Наличие собственного автомобиля и водительских прав желательно.
  • Наличие своих инструментов приветствуется.
  • Eвропейский паспорт обязательно.

  • Konkurētspējīgu atalgojumu atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes.
  • Bonusi par labi padarītu darbu.
  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.
  • Darba apģērbu.
  • Apmaksātas pusdienas.
  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu.
  • Apmaksātu atvaļinājumu.

Kā arī:
  • Sedzam ceļa izdevumus braucot uz objektiem.
  • Nodrošinām ar ļoti civilu dzīvesvietu.
  • Palīdzam nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.

Компания предлагает:
  • Зарплата как минимум согласно TES.
  • Бонусы за качественно выполненную работу.
  • Выплаты каждые две недели.
  • Спецодежду.
  • Обед.
  • Медицинскую страховку.
  • Оплачиваемый отпуск.
  • Проживание.

Также мы:
  • Компенсируем транспортные расходы до места работы.
  • Компенсируем использование своих инструментов.
  • Помогаем оформить все необходимые документы.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Somija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 16. septembris
Ievadīts:
2019. gada 3. septembris
Bruto alga:
No 16 līdz 18 EUR stundā

Celtniecības firma Somijā.