Galvenais/-ā grāmatvedis/-e | Главный бухгалтер

EUROIMPEX, SIA

Darba sludinājuma numurs

194445

Darba apraksts

Starptautisko pārvadājumu loģistikas kompānija aicina darbā līdzsvarot spējīgu galveno grāmatvedi.

Darba pienākumi:

• Primāro dokumentu noformēšana.
• Rēķinu izrakstīšana un dokumentu noformēšana programmā 1C.
• Dokumentu kontrole ar piegādātājiem un pasūtītājiem.
• Atskaišu sagatavošana.

В логистическую компанию по международным перевозкам требуется балансоспособный главный бухгалтер.

Обязанности:

• Оформление первичных документов.
• Выставление счетов и закрывающих документов в 1С.
• Проведение сверок взаиморасчетов с покупателями и заказчиками.
• Контроль бумажного и электронного документооборота.
• Подготовкой отчетов.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība grāmatvedības un finanšu jomā.
• Darba pieredze ne mazāk par 7 gadiem.
• Nodokļa likuma zināšanas LR un Eiropas Savienībā.
• Darba pieredze ar nodokļu instancēm citās valstīs.
• Darba pieredze ar programmu 1C.
• MS Office un Excel zināšanas.
• Augsta atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darbu.
• Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Требование к кандидату:
• высшее образование в сфере финансов и бухгалтерии;
опыт работы не менее семи лет;
• знание налогового законодательства ЛР и стран ЕС,
• опыт работы с налоговыми органами других стран;
• опыт работы с программой 1С;
• знание MS Office и Excel;
• ответственность и трудолюбие;
• хорошее знание латышского и русского языков.

Uzņēmums piedāvā

• Stabilu un noteiktu atalgojumu par padarīto darbu.
• Pilnu darba dienu.
• Interesantu un dinamisku darba vidi.
• Komfortablus darba nosacījumus.
• Draudzīgu kolektīvu.

Компания предлагает:
• стабильную и конкурентную заработную плату;
• полный рабочий день;
• интересную и динамичную работу;
• комфортные условия труда;
• дружный коллектив.

Ждем Ваши CV.
Выбранных кандидатов мы пригласим на собеседование в течение недели, после получения CV.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. maijs
Ievadīts:
2019. gada 15. aprīlis
Reģistrācijas Nr.
Reģ. nr.: 40003889593

Jums būs iespēja pieteikties vakancei, ar vai bez reģistrācijas, nākošajā lapā.