Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Galvenais/-ā grāmatvedis/-e | Главный бухгалтер

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 194445

Darba sludinājuma numurs

194445

Darba apraksts

Starptautisko pārvadājumu loģistikas kompānija aicina darbā līdzsvarot spējīgu galveno grāmatvedi.

Darba pienākumi:

  • Primāro dokumentu noformēšana.
  • Rēķinu izrakstīšana un dokumentu noformēšana programmā 1C.
  • Dokumentu kontrole ar piegādātājiem un pasūtītājiem.
  • Atskaišu sagatavošana.

В логистическую компанию по международным перевозкам требуется балансоспособный главный бухгалтер.

Обязанности:

  • Оформление первичных документов.
  • Выставление счетов и закрывающих документов в 1С.
  • Проведение сверок взаиморасчетов с покупателями и заказчиками.
  • Контроль бумажного и электронного документооборота.
  • Подготовкой отчетов.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība grāmatvedības un finanšu jomā.
  • Darba pieredze ne mazāk par 7 gadiem.
  • Nodokļa likuma zināšanas LR un Eiropas Savienībā.
  • Darba pieredze ar nodokļu instancēm citās valstīs.
  • Darba pieredze ar programmu 1C.
  • MS Office un Excel zināšanas.
  • Augsta atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darbu.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Требование к кандидату:
  • высшее образование в сфере финансов и бухгалтерии;
опыт работы не менее семи лет;
  • знание налогового законодательства ЛР и стран ЕС,
  • опыт работы с налоговыми органами других стран;
  • опыт работы с программой 1С;
  • знание MS Office и Excel;
  • ответственность и трудолюбие;
  • хорошее знание латышского и русского языков.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu un noteiktu atalgojumu par padarīto darbu.
  • Pilnu darba dienu.
  • Interesantu un dinamisku darba vidi.
  • Komfortablus darba nosacījumus.
  • Draudzīgu kolektīvu.

Компания предлагает:
  • стабильную и конкурентную заработную плату;
  • полный рабочий день;
  • интересную и динамичную работу;
  • комфортные условия труда;
  • дружный коллектив.

Ждем Ваши CV.
Выбранных кандидатов мы пригласим на собеседование в течение недели, после получения CV.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. maijs
Ievadīts:
2019. gada 15. aprīlis