Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis/-e uz pusslodzi

CVMarket.lv klients
Ogre

Darba apraksts

Atbildība par:

  • ienākošo maksājumu grāmatošanu un pārbaudi;
  • grāmatvedības dokumentu (debitoru, kreditoru rēķinu u.c.) apstrādi un kārtošanu;
  • komunikāciju ar klientiem par maksājumu termiņiem;
  • atlikumu salīdzināšanu ar klientiem;
  • klientu kontu pārbaudi un kļūdu labošanu;
  • statistikas pārskatu sagatavošanu;
  • citiem uzņēmuma un grāmatvedības ikdienas darba uzdevumiem.

Prasības kandidātiem

Pievienojies Fazer komandai, ja Tev ir:

  • zināšanas un izpratne par grāmatvedības uzskaiti un LR nodokļu tiesību aktiem;
  • patstāvība, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • izglītība ar amatu saistītā jomā;
  • latviešu valodas un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru, pieredze ar Axapta grāmatvedības programmu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • pusslodzes darbu (20 stundas nedēļā) uz noteiktu laiku līdz 1,5 gadiem draudzīgā un dinamiskā kolektīvā;
  • atalgojumu 400 Eur bruto mēnesī un sociālās garantijas;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • darba vietu Druvas ielā 2, Ogrē.

Gaidīsim Tavu CV un pieteikumu līdz 17. novembrim!
Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201358

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Ogre
Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 17. novembris
Ievadīts:
2019. gada 4. novembris

Skatīt visu