2023-04-13 14:47:21

Izciršanas un karstspiedes operators/-e

CVMarket.lv klients
No 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Lielākais neatkarīgais iepakojuma ražotājs Eiropā aicina darbā izciršanas un karstspiedes operatoru.

Darba pienākumi:

  • Darbs ar izciršanas un karstspiedes iekārtām saskaņā ar ražošanas plāniem.
  • Kartona lokšņu izciršanas un karstspiedes iekārtu sagatavošana (pierīkošana) un procesa nodrošināšana.
  • Izciršanas un karstspiedes iekārtu profilaktiskās apkopes, remontu veikšana u.c.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Speciālo poligrāfisko izglītību.
  • Pieredze darbā ar izciršanas un karstspiedes iekārtām.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Vēlme mācīties un nepārtraukti pilnveidot savu kvalifikāciju.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Starptautisku darba vidi un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Stabilu fiksēto atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu (sākot no 1300 EUR bruto) atbilstoši pieredzei un kvalifikācijai.
  • Visu darbam nepieciešamo aprīkojumu, labus darba apstākļus un apmācības.
  • Stabilitāti, sociālās garantijas un dažādus papildu labumus saskaņā ar koplīgumu.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Atsaucīgus un pozitīvus kolēģus.
  • Ērti sasniedzamu biroja atrašanās vietu ar bezmaksas autostāvvietu un velo novietni: Rīgā, Vienības gatvē 11.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes tikšanos.

Informējam: Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Lūdzam pieteikumā un CV nenorādīt sensitīvus datus, kas nav nepieciešami
pieteikuma izvērtēšanai. Datu pārzinis un darba devējs ir AS «VG Kvadra Pak» (reģ.Nr. 40003041848), Vienības gatve 11, Rīga, LV-1004.