Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākais/-a aviācijas drošības inspektors/-e

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • Kontrolēt pasažieru un bagāžas atbilstību drošības prasībām.
  • Nodrošināt caurlaižu režīma ievērošanu.
  • Darbs maiņās atbilstoši avioreisu grafikam, piemēram, maiņa var sākties 4:00 no rīta.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: vidējā.
  • Valodu zināšanas: latviešu valoda - augstākajā līmenī (C līmeņa 1. pakāpe), angļu valoda - sarunvaloda, lasītprasme, krievu valoda - sarunvaloda.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga 4,82 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas).
  • Piemaksas par virsstundām, darbu nakts laikā un svētku dienās.
  • Mācības profesijas apgūšanai apmaksāta darba laika ietvaros.
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Prēmijas par labi novērtētu darbu.
  • Atvaļinājuma bonuss: papildus atvaļinājuma naudai vēl 70% apmērā no pamatalgas (no 2. darba gada).
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas autobuss: ārpus sabiedriskā transporta darba laika Rīgas robežās, Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Dreiliņos, Valdlaučos, Babītē, Baložos, Rāmavā, Skultē, Jaunmārupē, Ķekavā, Tīrainē, Katlakalnā, Salaspilī, Olainē.
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Formas apģērbs un apavi + bezmaksas tīrīšana.
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana, Zinību diena u. tml.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200496

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 5 - 5.36 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 28. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 11. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu