2023-04-13 14:47:21

Kartogrāfs/-e

CVMarket.lv klients
720 - 900 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra konkursa kārtībā aicina darbā kartogrāfu Speciālās ģeoinformācijas departamenta Topogrāfisko karšu daļā (uz nenoteiktu laiku).

 

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt kamerālo dešifrēšanu vidēja un maza mēroga topogrāfisko karšu un to ģeotelpisko datu sagatavošanas vai aktualizācijas vajadzībām;
  • veikt topogrāfisko karšu un to ģeotelpisko datu topoloģisko sakārtošanu, atribūtu ierakstu aizpildīšanu, sasaisti ar citām datubāzēm, karšu blakus lapu saskaņošanu;
  • veikt lauku apsekošanas darbus;
  • veikt topogrāfisko karšu ģeotelpisko datu vizualizāciju un kartogrāfisko noformēšanu.

 

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kartogrāfijā, ģeogrāfijā, ģeodēzijā, zemes ierīcībā vai citā radniecīgā specialitātē;
  • vēlama profesionālā pieredze kartogrāfijā;
  • pārzināt apstiprinātajos tehnoloģiskajos procesos pielietotās speciālās kartogrāfijas un ģeotelpisko datu apstrādes programmas, lai sagatavotu ģeotelpiskos datus;
  • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9. panta prasībām.

 

Mēs piedāvājam:

  • gūt unikālas zināšanas un pieredzi, strādājot vadošajā iestādē valsts politikas īstenošanā ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā;
  • sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1.kategorijai: 720 EUR, 2.kategorija: 760 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 810 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 850 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 900 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) un veselības apdrošināšanu.

 

Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, aizpildot Curriculum Vitae formu, kura atrodama Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) mājaslapā un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Kartogrāfs topogrāfiskās kartes”.

 

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

 

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka šī atlases konkursa ietvaros pretendentu pieteikumu dokumentos sniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā (tai skaitā, lai nodrošinātu likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasības).

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk – Aģentūra), O.Vācieša iela 43, Rīga, LV-1004.

Pretendentiem piesakoties konkursam un iesniedzot personas datus, Aģentūra šos datus apstrādā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un b) apakšpunktu.

Sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz atlases konkursa uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts darba līgums).

Sniegtos personas datus apstrādās atlases konkursa ietvaros iesaistītie Aģentūras nodarbinātie.

Pretendentiem ir tiesības pieprasīt Aģentūrai piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.

Pretendentiem ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

 

Iesniedzot pieteikumu atlases konkursam, lūdzam pieteikuma dokumentos vai pavadvēstulē norādīt, ka šajā atlases konkursā piekrītat atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem.