Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • lojalitātes programmas attīstīšana;

  • jaunu pasūtījumu pieprasījumu apstrāde;

  • esošo klientu konsultēšana;

  • tikšanās ar klientiem klātienē;

  • uzņēmuma piedāvāto produktu/pakalpojumu pārzināšana un pārdošana.

Prasības kandidātiem

  • prasme un vēlme pārdot;

  • iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā;

  • prasme plānot un organizēt savu laiku;

  • labas komunikācijas prasmes un spējas saprasties ar cilvēkiem;

  • latviešu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • draudzīgu, profesionālu un stabilu kolektīvu;
  • mūsdienīgus darba apstākļus un darba vidi;
  • iespēju izpausties un realizēt savas idejas uzņēmumā;
  • atalgojums atbilstošs ieguldītajam darbam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200226

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 600 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 2. oktobris

A.ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA savu darbību uzsākusi 1993. gada decembrī.
Mūsu pamatnodarbošanās ir kvalitatīvu zīmogu un spiedogu izgatavošana, visa veida poligrāfijas pakalpojumi, metāla un plastikāta izkārtņu izgatavošana, kā arī gaismas reklāmas izgatavošana un uzstādīšana, piedāvājam dažādu prezentpriekšmetu apdruku.

Skatīt visu