CV Market klientu atsauksmes

 

 

azina_komerfirma_markets_logo

Vērtējot savstarpējo sadarbību ar CVMARKET, vēlētos uzsvērt to, ka uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Līdz šim CVMARKET ir parādījis sevi kā uzticamu partneri, kas savus pienākumus veic precīzi un laikā, pakalpojumu sniedzot augstā profesionālā līmenī. Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam uzņēmuma profesionalitāti, operativitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti, spēju iedziļināties mūsu prasībās. Tāpat vēlamies atzīmēt uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem. Rekomendējam šo uzņēmumu kā profesionālu un uzticīgu partneri.

Žanna Purina, lietvede

   
   

oxy_hr_logo

Mēs kā personāla nomas un atlases uzņēmums esam ļoti apmierināti ar ilgadējo sadarbību gan darba sludinājumu portāla izmantošanā, gan arī kopīgos projektos, kas vienmēr ir profesionāli organizēti un vērsti uz izcilu klienta apkalpošanu.

Andris Sīlis, izpilddirektors

   
   

r_grupa_logo

Esmu sadarbojies ar CV Keskus OU Latvia filiāli, izmantojot sludinājumu platformu un kandidātu pārvaldības rīkus portālā www.cvmarket.lv uzņēmuma nepieciešamo darbinieku meklēšanā, un to turpinu darīt arī pašlaik. Sadarbība ir ilgstoša un veiksmīga, un esmu gandarīts par šo teicamo sadarbību visu šo gadu garumā. Profesionāla komanda, kura iesaka un palīdz, sākot no sadarbības līguma sagatavošanas un noslēgšanas, turpinājumā jau - operatīva, precīza un ātra darba izpildījuma cvmarket.lv pusē, papildus iesakot arī vislabākos personāla atlases risinājumus! Noteikti rekomendēju un iesaku kā uzticamu un atbildīgu sadarbības partneri, savas darbības jomas vienu no TOP līderiem Latvijā!

Artūrs Graudiņš, personāla vadītājs

   
   
maxima_logo

Ar CVMARKET sadarbojamies vairākus gadus. Strādājot nozarē, kas ir dinamiska un stauji augoša, ikdienā nepieciešams būt elastīgam un ātri reaģēt, tāpēc īpaši patīkami sadarboties ar CVMARKET, jo vienmēr zini, ka atbildi saņemsi uzreiz. Nav jāsatraucas par tehniskām problēmām, jo tās nav. Var paļauties, ka uzņēmuma sludinājumi tiks ievietoti un pagarināti savlaicīgi. Novērtējam CVMARKET profesionalitāti un zināšanas par aktuālākajām tendencēm darba tirgū/darbinieku piesaistē. Vienmēr ir patīkami komunicēt, dalīties pieredzē un diskutēt par aktualitātēm.

Marina Grīnberga, Personāla atlases daļas vadītāja

   
   
maxima_logo

Atvērta un vienmēr pozitīva komunikācija. Sadarbība ir bijusi veiksmīga. Prieks, ka atbildes saņemu ļoti ātri un līdz ar to – arī sludinājumu varu publicēt daudz laicīgāk.

Dārta Briede, Veikalu personāla pārzine

   
   
maxima_logo

Kopumā ir ļoti viegli atjaunot un rediģēt sludinājumus. Pēdējā pusgada laikā, strauji ir pieaudzis pieteikumu skaits, ko saņemam no CVMARKET. Visa komunikācija, kas attiecībā uz atlasēm mums ir bijusi tikai pozitīva.

Eletra Žurila, Talantu ieguves speciāliste

   
   
maxima_logo

Ir pagājis jau vairāk kā gads, kad uzsākām ciešāku sadarbību ar CVMARKET. Vēlamies pateikties par Jūsu atsaucību un pretīmnākšanu dažādu jautājumu risināšanā - sludinājumu ievietošanā, labošanā un noformēšanā, informācijas laicīgā sniegšanā par dažādiem mūsu kompānijai aktuāliem jautājumiem. Pagaidām izmantojam CVMARKET tikai par brīvajām vakancēm Rīgā un ir izdevies aizpildīt visas vakances, izmantojot gan no CVMARKET saņemtos CV, gan piekļuvi CV datubāzei.

Sandra Rukute, Personāla vadītāja

   
   
maxima_logo

Mums, biedrībai “Dr.Klauns”, ir daži ļoti svarīgi vārdi, ko vēlamies teikt CVMARKET. Mēs ticam, ka brīnumi paši par sevi nenotiek – tos uzburam mēs. Vēlamies uzsvērt divas galvenās lietas, pirmkārt, visu šo gadu garumā kopā ar CVMARKET esam uzbūruši kaut ko patiešām brīnumainu (par to mēs pastāstīsim tālāk). Otrkārt, CVMARKET būšana kopā ar mums – sarežģītos un grūtos brīžos, palīdzot ar saviem morāliem un materiāliem resursiem, un pats galvenais, ticība mums. Tas ir pats par sevi īstais brīnums! Un CVMARKET ir brīnums! Jebkurai labdarības biedrībai uzņēmuma atbalsts nav tikai un vienīgi saistīts ar materiāliem līdzekļiem (kaut gan arī tie ir ļoti svarīgi). Un tomēr, kad uzņēmējs izvēlas savus resursus ieguldīt labdarības projektā – tā ir milzīga un spēcīga motivācija pašam projektam; tas dod jaunus spēkus, ticību sevī un vēlmi attīstīties tālāk. Darboties labdarībā iedvesmo - tu veic labus darbus, nepelni, bet vienkārši palīdzi. Tajā pat laikā ir noteiktas grūtības, jo tava darbība ir atkarīga no citiem, no tiem, kas izvēlas palīdzēt tev, lai tu varētu palīdzēt. Būt atkarīgam nav nemaz tik viegli. Tieši tāpēc mēs pateicamies jums ne tikai vien par jūsu palīdzību, bet arī par to, ka tas bija un ir īsts, sirsnīgs, pareizs atbalsts un patiesa sadarbība!

Agija Dobelniece, Biedrības pārstāve