CV Market klientu atsauksmesLettLight

Elektro24

Veiksmīgu rezultātu nodrošina gudri, profesionāli un atvērti darbinieki. Tieši tādus man izdevās atlasīt savā nozarē, izmantojot CV Market atlases platformu.

Motivētu elektronozares darbinieku atlase nekad nav bijusi viegla un tikai tagad saprotu, ka, izmantojot daudz dārgākus konkurējošu atlases platformu pakalpojumus, es ne tikai pārmaksāju par pakalpojumu, bet arī ilgtermiņa nevarēju nodrošinat nepieciešamo darbinieku piesaisti, radot sev nepareizu priekštatu par nozari kopumā.

CV Market viennozīmīga priekšrocība ir atsaucīgi un atvērti darbinieki, individuāla pieeja un CV Market mārketinga stratēģija. Fakts, ka par nelielu samaksu mani sludinājumi bija pastāvīgi pieejami ne tikai CV Market mājaslapā, bet arī visos ziņu portālos nodrošināja viena sludinājuma apmeklējumu vairāk ka 1000 reizes, kas tik šaurai nozarei kā elektromateriālu pārdošana ir neticams radītājs.

Paldies CV Market un noteikti ieteikšu šo platformu visiem manis vadītās Latvijas Elektromateriālu tirgotāju asociācijas biedriem!

Ģirts Vilciņš, Lettlight un Elektro24 dibinātājs un valdes loceklis 
2017. gada 17. februārī

   
   
ACC Distribution

Sadarbojoties ar CV Market personāla atlasē, esam apmierināti ar speciālistu paveikto darbu.

Pirms atlases procesa uzsākšanas tika noteiktas mūsu vajadzības, kā arī definēti precīzi termiņi katram atlases etapam. Interviju laikā katram kandidātam tika uzdoti pareizie jautājumi, kas palīdzēja uzzināt vairāk par kandidāta pieredzi un personību.

Sevišķi jāuzslavē komunikācija ar CV Market pārstāvi (e-pasts, telefons), kas vienmēr noritēja bez aizkavēšanās, turklāt tika ievēroti arī visi atlases posmu termiņi.

Paldies par profesionālo pieeju!

Maksims Noskovs, Country sales manager
2017. gada 25. janvārī

   
   
Amazone

SIA Amazone ir ļoti apmierināta par sadarbību ar CV Market, jo termiņi tika ievēroti, regulāras atskaites par procesa norisi tika sniegtas, kā rezultātā tika atrasti ļoti spēcīgi kandidāti vakancēm.

Pirmais projekts noslēdzās veiksmīgi pieņemot darbā servisa inženieri. Jaunais darbinieks ne tikai lieliski iederas uzņēmumā, bet arī ir cēlis servisa standartu.

Otrais projekts bija vēl izaicinošāks nekā pirmais kura ietvaros izsludinājām konkursu marketinga vadītāja vakancei. Projekts noslēdzās ļoti veiksmīgi ar perfekto kandidātu šim amatam ar kuru esam uzsākuši darba attiecības un esam abpusēji ļoti apmierināti. Lai gan ir pāragri spriest par jaunā marketinga vadītāja atbilstību un lojalitāti, sākums ir iespaidīgs un kolektīvs ir apmierināts ar jauno kolēģi.

Iesaku arī citiem sadarboties ar CV Market profesionālo komandu, jo metodiska un punktuāla procesa ietvaros tiek atrasti vispiemērotākie kandidāti.

Ģirts Buivids, projektu vadītājs
2017. gada 17. janvārī

   
   
Apranga

Sadarbība ar CV Market mums aizsākās jau vairākus gadus atpakaļ. Ātra un ērta sludinājumu izvietošana, atbalsts un laipna konsultācija no uzņēmuma puses, kā arī atbilstošu kandidātu pieteikumu saņemšana ir svarīgākie CV Market portāla raksturlielumi.

Arī mūsu kandidātu vidū CV Market ir viens no vadošajiem darba sludinājumu izvietošanas portāliem, kuru izmanto, lai atrastu sev piemērotākās darba vakances.

Labprāt arī turpmāk sadarbosimies ar CV Market portālu atbilstošāko kandidātu meklēšanā.

Inese Šperga, APRANGA personāla speciāliste
2017. gada 16. janvārī

   
   
OptiCom

Ar CV Keskus OU Latvia filiāle sadarbojamies kopš 2016. gada un esam ļoti apmierināti ar personāla atlases pakalpojumu kvalitāti, CV Keskus OU Latvia filiāle kontaktpersonu un citu pārstāvju profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu prasībās un vēlmēs.

Pakalpojuma sniegšana vienmēr notika līguma noteiktajos termiņos un kārtībā, profesionālā līmenī un augstā kvalitātē.

Mēs uzskatām CV Keskus OU Latvia par uzticamu partneri un plānojam arī turpmāku sadarbību.

Semjons Oļevskis, valdes priekšsēdētājs
2017. gada 10. janvārī

   
   
Drogas

Esam pilnīgi apmierināti! Visi sludinajumi tiek atjaunoti ātri un precīzi, atbildes uz jautājumiem arī tiek saņemtas laicīgi. Līdz ar to paldies Jums par Jūsu darbu un ceru, ka turpmāki jaunumi palīdzēs piesaistīt vairāk kandidātus mūsu izņēmumam.

Nataļja Saļņikova, personāla speciāliste
2016. gada 19. decembrī

   
   
   Jungheinrich

Esam apmierināti ar to, kā tika veikta darbinieku atlase. Gan CV Market darba stils, gan arī atrasto kandidātu kvalitāte bija pilnībā atbilstoša.

Māris Supe, sales manager Baltic states
2016. gada 28. aprīlī

   
   
   Scoro

Pieteicās tieši tādi kandidāti, kādus meklēju. Lielisks klientu serviss - proaktīva darbība, lai uzlabotu sludinājuma efektivitāti! Saprātīga cena! Iesaku ikvienam!

Vigants Lesausks, reģionālais vadītājs Austrumeiropā
2015. gada 12.jūnijā

   
   
RCBS

Ar CV Market sadarbība turpinās kopš 2013. gada. Mēs esam apmierināti ar CV Market sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī attieksmi un darbinieku atsaucību. It sevišķi laba un patīkama sadarbība izveidojās ar mūsu konsultantu, kurš vienmēr ātri, operatīvi un atsaucīgi izpalīdz sludinājumu publicēšanā. Ar publicēto sludinājumu palīdzību esam atraduši piemērotus kandidātus, kuri ir uzsākuši darbu un turpina strādāt mūsu kolektīvā. Arī turpmāk plānojam izmantot CV Market pakalpojumus.

Svetlana Zukule, biroja administratore
2014. gada 12. septembrī

   
   
Credo Autoprieks

Esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību. Īpaši novērtējām CV Market ļoti operatīvo darbu un personīgo attieksmi, kā arī konsultantu patiesās rūpes par klientu.
Plānojam arī turpmāk izmantot CV Market pakalpojumus.

Nataļja Maškova, biroja vadītāja
2014. gada 12. septembrī

   
   
Vario

Mūsu uzņēmums strādā pirmo gadu Latvijas tirgū un, lai to attīstītu, ir būtiski izveidot spēcīgu komandu. Kopā ar CV Market mēs atradām vairākus kandidātus īsā laikā. Darbinieku meklēšanas process bija viegls profesionālās CV Market speciālista konsultācijas dēļ, vortāla lietošanas principi intuitīvi un saprotami. Rezultātā saņemām tikai to kandidātu CV, kas atbilda mūsu prasībām. Uzņēmumam augot, ceram arī uz turpmāko sadarbību.

Pāvels Kuzņecovs, komercdirektors
2014. gada 11. septembrī

   
   
LVGMC

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar CV Market klientu konsultantu, profesionāliem darbiniekiem un kvalitatīvai datu bāzei, tika sasniegts uzstādītais mērķis - piesaistīti nepieciešamie speciālisti. Vērtējam sadarbību kā veiksmīgu un nepieciešamības gadījumā turpināsim sadarbību.


Ginta Miķelsone, personāla speciāliste
2014. gada 9. septembrī

   
   
ARD Eoltas

Esam ļoti apmierināti ar CV Market sniegtajiem pakalpojumiem. Mūsu sadarbība ir diezgan nesena, bet par šo laiku ar Jūsu palīdzību esam atraduši jaunus, labus un profesionālus darbiniekus. Pateicoties mūsu konsultantam, vienmēr varam paļauties uz izdevīgām cenām un operativitāti dažos jautājumos.

Obligāti turpināsim mūsu sadarbību ar CV Market.

Jekaterina Gode, sekretāre-lietvede
2014. gada 9. jūnijā

   
   
PIR

Pateicamies CV Market par palīdzību, īsā laika posmā atradām sev jaunu darbinieku. CV Market piedāvātā darba meklētāju sistēma ir viegla un ērti saprotama, tikai vēlams nākotnē esošo datu bāzi palielināt. Liels pluss sadarbībā ar CV Market bija mūsu klientu konsultanta izpalīdzība un atsaucība, patīkami sadarboties ar tik enerģisku un pozitīvu cilvēku.

Evita Liniņa, jaunākā projektu menedžere
2014. gada 4. jūnijā

   
   
ADL Fine

Ir prieks sadarboties ar CV MARKET. Ļoti patīkami, ka mūsu konsultants vienmēr operatīvi, ar prieku un pacietību atbild uz visiem jautājumiem, interesējas par mūsu panākumiem un iesaka labākus variantus.

Tatjana Koļesņičenko, biroja administratore
2014. gada 26. maijā

   
   
   
BM Trada

Esam izmantojuši CV Market pakalpojumus vairākās reizes un novērtējām uzņēmuma konsultantu spēju darboties operatīvi, bez lieka laika tērēšanas, kas mūsdienu saspringtajā darba grafikā ir ļoti svarīgi. Zibenīga sludinājuma ielikšana un apjautāšanās par rezultātiem, ērta sadarbība un pozitīvā attieksme rosina sadarboties arī turpmāk.

Sņežana Skudrova, FSC piegādes ķēdes vadošā auditore
2014. gada 18. martā

   
   
GCP

Pateicoties sadarbībai ar CV Market izdevās ātri atrast vajadzīgo darbinieku. Mūsu konsultants ir atsaucīgs un vienmēr operatīvi sniedz atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Plānojam arī turpmāk izmantot CV Market pakalpojumus.

Tatjana Treigute, personāla speciāliste
2014. gada 25. februārī

   
   
Recro

Mūsu sadarbība ar CV Market is salīdzinoši jauna, bet jau no paša sākuma tā ir bijusi ļoti veiksmīga. Vēlos uzsvērt CV Market ļoti operatīvo apkalpošanu un personīgo attieksmi. Ir jūtams, ka CV Market iedziļinās katrā konkrētā gadījumā un iespēju robežās sniedz savus ieteikumus un iespējamos variantus, lai sasniegu maksimālo rezultātu.

Normunds Aspers, attīstības vadītājs
2014. gada 14. februārī

   
   
   
Euroscreen

Mēs esam apmierināti ar CV Market sniegtajiem pakalpojumiem. Ar portāla palīdzību esam atraduši uzņēmumam nepieciešamos darbiniekus. Īpaši vēlos izcelt klientu konsultanta darbu, kura attieksme nav sausa, formāla, bet redzama individuāla ieinteresētība pozitīvā rezultātā

Artūrs Dambinieks, vadītājs
2014. gada 10. februārī

   
   
Belmast

Mēs esam ļoti apmierināti ar jūsu portāla operatīvo darbību. Ceram uz tālāko sadarbību kvalificētu darbinieku meklēšanā. Vēlam Jums panākumiem bagātu turpmāko darbību! Paldies par palīdzību!

Ingūna Bruna, administratore
2014. gada 30. janvārī

   
   
AlanDeko

Varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu un attieksmi, ko mēs kā klients Alan Deko saņemam. Tas it ļoti patīkami, ka vienmēr, kad nepieciešams, ir iespējams saņemt laipnu konsultāciju un atbalstu, jo līdz šim CV Market nekad nav atteicis palīdzību. Domāju, ka jūsu klientu loks tikai augs.

Esmu izlēmusi par labu CV Market kā personāla atlases resursam, jo pastāv iespēja pielāgot darba sludinājumus saskaņā ar mūsu vēlmēm, ir iepējams grozīt sludinājuma tekstu un tā struktūru, vadoties pēc konkrētām vajadzībām. Mūsu vakances mainās bieži, bet CV Market sistēmā man jāpamaina tikai daži parametri.

Bez šaubām sadarboties ar CV Market ir ļoti ērti, un mēs sadarbojamies ar visām trim Baltijas filiālēm - Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Varu apgalvot, ka konsultanti arī citās CV Market filiālēs lieliski izprot, ko nozīmē uz klientu vērsts pakalpojums.

Pārsvarā tie kuri meklē darbu CV Market portālā, skatās šādas vakances: pārdevējs-konsultants, veikala vadītājs, autovadītājs, galdnieks, sekretāre utt. Es bieži neredzu augsti kvalificētus darbiniekus portālā un tas ir nedaudz skumīgi, jo, ja rodas nepieciešamība šādā darbiniekā, tad jāskatās citos personāla atlases resursos. Bet ar laiku viss var tikt atrisināts!

Kopumā, esmu apmierināta ar sadarbību ar CV Market, kas ilgst jau 9 gadus, un es uzskatu, ka šī sadarbība turpināsies arī turpmāk. Protams, es ceru, ka mēs turpināsim saņemt speciālos piedāvājumus un cenas netiks paaugstinātas, jo pašlaik tās ir ļoti patīkamas.

Novēlu Jums būt tik pat atsaucīgiem, kreatīviem un laipniem, kādi Jūs esat!

Evija Reiniņa, personāla daļas vadītāja
2013. gada 31. oktobrī

   
   
DB Schenker

SIA Schenker ar CV Market sadarbojas jau vairākus gadus un esam ļoti apmierināti ar darbinieku atsaucību, iedziļināšanos klienta vajadzībās, kā arī ar operativitāti jautājumu risināšanā un darba sludinājumu ievietošanā CV Market portālā. Tāpat vēlos atzīmēt, ka CV Market ir ļoti draudzīgas cenas gada abonementam, kas ļauj ievietot neierobežotu skaitu darba sludinājumu visa gada periodā.

Antra Baumane, HR manager
2013. gada 31. oktobrī

   
   
Transcom

Ir viegli un ērti strādāt ar www.cvmarket.lv - gan sludinājumus publicējot, gan rediģējot. Ātri un precīzi uzņēmums var iepazīties arī ar darba meklētāju CV un sazināties ar viņiem - pateicoties www.cvmarket.lv, darbu pie mums uzsākuši jau daudzi labi darbinieki.

Esam arī vairākkārt izmantojuši sludinājumu izcelšanas iespējas, kuras ir viegli saskaņojamas ar www.cvmarket.lv

Ginta Eisaka, human resources assistant
2013. gada 29. oktobrī

VIP darba piedāvājumi