CV Market klientu atsauksmes

 

 

azina_komerfirma_markets_logo

Vērtējot savstarpējo sadarbību ar CV Market.LV, vēlētos uzsvērt to, ka uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Līdz šim CVMarket.LV ir parādījIS sevi kā uzticamu partneri, kas savus pienākumus veic precīzi un laikā, pakalpojumu sniedzot augstā profesionālā līmenī. Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam uzņēmuma profesionalitāti, operativitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti, spēju iedziļināties mūsu prasībās. Tāpat vēlamies atzīmēt uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem. Rekomendējam šo uzņēmumu kā profesionālu un uzticīgu partneri.

Žanna Purina, lietvede

   
   

oxy_hr_logo

Mēs kā personāla nomas un atlases uzņēmums esam ļoti apmierināti ar ilgadējo sadarbību gan darba sludinājumu portāla izmantošanā, gan arī kopīgos projektos, kas vienmēr ir profesionāli organizēti un vērsti uz izcilu klienta apkalpošanu.

Andris Sīlis, izpilddirektors

   
   

r_grupa_logo

Esmu sadarbojies ar CV Keskus OU Latvia filiāli, izmantojot sludinājumu platformu un kandidātu pārvaldības rīkus portālā www.cvmarket.lv uzņēmuma nepieciešamo darbinieku meklēšanā, un to turpinu darīt arī pašlaik. Sadarbība ir ilgstoša un veiksmīga, un esmu gandarīts par šo teicamo sadarbību visu šo gadu garumā. Profesionāla komanda, kura iesaka un palīdz, sākot no sadarbības līguma sagatavošanas un noslēgšanas, turpinājumā jau - operatīva, precīza un ātra darba izpildījuma cvmarket.lv pusē, papildus iesakot arī vislabākos personāla atlases risinājumus! Noteikti rekomendēju un iesaku kā uzticamu un atbildīgu sadarbības partneri, savas darbības jomas vienu no TOP līderiem Latvijā!

Artūrs Graudiņš, personāla vadītājs

   
   
maxima_logo

Ar CV Market sadarbojamies vairākus gadus. Strādājot nozarē, kas ir dinamiska un stauji augoša ikdienā nepieciešams būt elastīgam un ātri reaģēt, tāpēc īpaši patīkami sadarboties ar CVMarket, jo vienmēr zini, ka atbildi saņemsi uzreiz. Nav jāsatraucas par tehniskām problēmām, jo tās nav. Var paļauties, ka uzņēmuma sludinājumi tiks ievietoti un pagarināti savlaicīgi.

Marina Grīnberga, Personāla atlases daļas vadītāja