CV Market klientu atsauksmes

 

 

LettLight

Paldies par sadarbību! Sadarbojoties ar CV Market darba sludinājumu ievietošanā, esam apmierināti ar speciālistu paveikto darbu. Ļoti profesionāla un ātra komunikācija (e-pastos). Elastīga piedāvājumu politika.

Agita Ābola, SIA Livonia Print personāla speciāliste 
2017. gada 28. novembrī

   
   

LettLight

Kā personāla vadītāja ļoti augsti vērtēju mūsu sadarbību ar CV Market. Visi darbinieki, ar kuriem man nācās sadarboties, bija laipni, atvērti un atsaucīgi. Tāpēc īpaši novērtēju Jūsu darbinieku uz klientu orientētu pieeju. Paldies par profesionālu pieeju!

Aira Lāce, AS Rīgas Siltums personāla daļas vadītāja 
2017. gada 27. novembrī

   
   

LettLight

Elektro24

Veiksmīgu rezultātu nodrošina gudri, profesionāli un atvērti darbinieki. Tieši tādus man izdevās atlasīt savā nozarē, izmantojot CV Market atlases platformu.

Motivētu elektronozares darbinieku atlase nekad nav bijusi viegla un tikai tagad saprotu, ka, izmantojot daudz dārgākus konkurējošu atlases platformu pakalpojumus, es ne tikai pārmaksāju par pakalpojumu, bet arī ilgtermiņa nevarēju nodrošinat nepieciešamo darbinieku piesaisti, radot sev nepareizu priekštatu par nozari kopumā.

CV Market viennozīmīga priekšrocība ir atsaucīgi un atvērti darbinieki, individuāla pieeja un CV Market mārketinga stratēģija. Fakts, ka par nelielu samaksu mani sludinājumi bija pastāvīgi pieejami ne tikai CV Market mājaslapā, bet arī visos ziņu portālos nodrošināja viena sludinājuma apmeklējumu vairāk ka 1000 reizes, kas tik šaurai nozarei kā elektromateriālu pārdošana ir neticams radītājs.

Paldies CV Market un noteikti ieteikšu šo platformu visiem manis vadītās Latvijas Elektromateriālu tirgotāju asociācijas biedriem!

Ģirts Vilciņš, Lettlight un Elektro24 dibinātājs un valdes loceklis 
2017. gada 17. februārī

   
   
ACC Distribution

Sadarbojoties ar CV Market personāla atlasē, esam apmierināti ar speciālistu paveikto darbu.

Pirms atlases procesa uzsākšanas tika noteiktas mūsu vajadzības, kā arī definēti precīzi termiņi katram atlases etapam. Interviju laikā katram kandidātam tika uzdoti pareizie jautājumi, kas palīdzēja uzzināt vairāk par kandidāta pieredzi un personību.

Sevišķi jāuzslavē komunikācija ar CV Market pārstāvi (e-pasts, telefons), kas vienmēr noritēja bez aizkavēšanās, turklāt tika ievēroti arī visi atlases posmu termiņi.

Paldies par profesionālo pieeju!

Maksims Noskovs, Country sales manager
2017. gada 25. janvārī

   
   
Amazone

SIA Amazone ir ļoti apmierināta par sadarbību ar CV Market, jo termiņi tika ievēroti, regulāras atskaites par procesa norisi tika sniegtas, kā rezultātā tika atrasti ļoti spēcīgi kandidāti vakancēm.

Pirmais projekts noslēdzās veiksmīgi pieņemot darbā servisa inženieri. Jaunais darbinieks ne tikai lieliski iederas uzņēmumā, bet arī ir cēlis servisa standartu.

Otrais projekts bija vēl izaicinošāks nekā pirmais kura ietvaros izsludinājām konkursu marketinga vadītāja vakancei. Projekts noslēdzās ļoti veiksmīgi ar perfekto kandidātu šim amatam ar kuru esam uzsākuši darba attiecības un esam abpusēji ļoti apmierināti. Lai gan ir pāragri spriest par jaunā marketinga vadītāja atbilstību un lojalitāti, sākums ir iespaidīgs un kolektīvs ir apmierināts ar jauno kolēģi.

Iesaku arī citiem sadarboties ar CV Market profesionālo komandu, jo metodiska un punktuāla procesa ietvaros tiek atrasti vispiemērotākie kandidāti.

Ģirts Buivids, projektu vadītājs
2017. gada 17. janvārī

   
   
Apranga

Sadarbība ar CV Market mums aizsākās jau vairākus gadus atpakaļ. Ātra un ērta sludinājumu izvietošana, atbalsts un laipna konsultācija no uzņēmuma puses, kā arī atbilstošu kandidātu pieteikumu saņemšana ir svarīgākie CV Market portāla raksturlielumi.

Arī mūsu kandidātu vidū CV Market ir viens no vadošajiem darba sludinājumu izvietošanas portāliem, kuru izmanto, lai atrastu sev piemērotākās darba vakances.

Labprāt arī turpmāk sadarbosimies ar CV Market portālu atbilstošāko kandidātu meklēšanā.

Inese Šperga, APRANGA personāla speciāliste
2017. gada 16. janvārī

   
   
OptiCom

Ar CV Keskus OU Latvia filiāle sadarbojamies kopš 2016. gada un esam ļoti apmierināti ar personāla atlases pakalpojumu kvalitāti, CV Keskus OU Latvia filiāle kontaktpersonu un citu pārstāvju profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu prasībās un vēlmēs.

Pakalpojuma sniegšana vienmēr notika līguma noteiktajos termiņos un kārtībā, profesionālā līmenī un augstā kvalitātē.

Mēs uzskatām CV Keskus OU Latvia par uzticamu partneri un plānojam arī turpmāku sadarbību.

Semjons Oļevskis, valdes priekšsēdētājs
2017. gada 10. janvārī

   
   
Drogas

Esam pilnīgi apmierināti! Visi sludinajumi tiek atjaunoti ātri un precīzi, atbildes uz jautājumiem arī tiek saņemtas laicīgi. Līdz ar to paldies Jums par Jūsu darbu un ceru, ka turpmāki jaunumi palīdzēs piesaistīt vairāk kandidātus mūsu izņēmumam.

Nataļja Saļņikova, personāla speciāliste
2016. gada 19. decembrī

   
   
   Jungheinrich

Esam apmierināti ar to, kā tika veikta darbinieku atlase. Gan CV Market darba stils, gan arī atrasto kandidātu kvalitāte bija pilnībā atbilstoša.

Māris Supe, sales manager Baltic states
2016. gada 28. aprīlī

   
   
   Scoro

Pieteicās tieši tādi kandidāti, kādus meklēju. Lielisks klientu serviss - proaktīva darbība, lai uzlabotu sludinājuma efektivitāti! Saprātīga cena! Iesaku ikvienam!

Vigants Lesausks, reģionālais vadītājs Austrumeiropā
2015. gada 12.jūnijā