2023-04-13 14:47:21

Klientu attiecību vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
1740 - 21750 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

OptiCom - viens no Latvijas IT risinājumu integratoriem meklē jaunu komandas dalībnieku. OptiCom misija ir palīdzēt Latvijas uzņēmumiem attīstīt savus biznesa un darbības mērķus drošā un efektīvā veidā, izmantojot labākos, pasaulē pieejamos IT risinājumus. OptiCom ir 25 gadu pieredze izstrādājot, ieviešot, piegādājot un atbalstot pielāgotus top risinājumus IT infrastruktūras un IT drošības jomā. Šobrīd aicinām pievienoties komandai klientu attiecību vadītāju.

Ideālam kandidātam jābūt orientētam uz klientu ar vēlmi sasniegt nospraustos mērķus. Jums būs iespēja realizēt tālākejošas idejas, lai veicinātu mūsu zīmola attīstību un klienta vēlmju un vajadzību apmierināšanu. Kandidātam nepieciešamas izcilas komunikācijas spējas un harizma.

Pienākumi:

  • Darbs ar klientiem piedāvājot efektīvākos risinājumus un attīstot jaunas biznesa iespējas, tādejādi nodrošinot augstu klientu apmierinātības līmeni.
  • Ikdienas komunikācija un atbalsts klientiem.
  • Vienlaicīgi koordinēt un vadīt dažāda līmeņa un sarežģītības projektus.

Prasības kandidātiem

  • Bakalaura grāds vai tam līdzvērtīga izglītība.
  • 3 gadus pieredze darbā ar klientiem.
  • Pārdošanas veiktspējas rādītāju atpazīstamība.
  • Spēcīgas pārliecināšanas, prezentēšanas un komunikāciju spējas.
  • Brīvas komunikācija latviešu, krievu un angļu valodās.

Uzņēmums piedāvā

Uz rezultātu orientēta atlīdzība ar pamatalgu sākot no EUR 1740 (bruto) un neierobežotas prēmijas par realizētajiem projektiem.

<i> Ar šo es, aizpildot šo pieteikuma veidlapu un apzinoties manu personas datu apstrādes leģitīmo mērķi – nepieciešamību pieteikties pieejamajai darba vakancei OptiCom, neviena nepiespiests un pēc savas brīvas gribas nepārprotami piekrītu šajā pieteikumā norādīto manu personas datu nodošanai OptiCom, reģistrācijas numurs: 40003231409, juridiskā adrese: Rūpniecības iela 5, Rīga, LV-1010 (turpmāk – OptiCom). Atsaucot šo savu piekrišanu OptiCom veikt manu personas datu apstrādi, mani personas dati tiks dzēsti no OptiCom datu apstrādes sistēmām, un es apzinos, ka tādējādi es arī atsaucu šo pieteikumu un atsakos kandidēt darba vakancei OptiCom. </i>

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".