https://www.cvmarket.lv/197064

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu attiecību vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs 197064

Darba sludinājuma numurs

197064

Darba apraksts

OptiCom - viens no Latvijas IT risinājumu integratoriem meklē jaunu komandas dalībnieku. OptiCom misija ir palīdzēt Latvijas uzņēmumiem attīstīt savus biznesa un darbības mērķus drošā un efektīvā veidā, izmantojot labākos, pasaulē pieejamos IT risinājumus. OptiCom ir 25 gadu pieredze izstrādājot, ieviešot, piegādājot un atbalstot pielāgotus top risinājumus IT infrastruktūras un IT drošības jomā. Šobrīd aicinām pievienoties komandai klientu attiecību vadītāju.

Ideālam kandidātam jābūt orientētam uz klientu ar vēlmi sasniegt nospraustos mērķus. Jums būs iespēja realizēt tālākejošas idejas, lai veicinātu mūsu zīmola attīstību un klienta vēlmju un vajadzību apmierināšanu. Kandidātam nepieciešamas izcilas komunikācijas spējas un harizma.

Pienākumi:

  • Darbs ar klientiem piedāvājot efektīvākos risinājumus un attīstot jaunas biznesa iespējas, tādejādi nodrošinot augstu klientu apmierinātības līmeni.
  • Ikdienas komunikācija un atbalsts klientiem.
  • Vienlaicīgi koordinēt un vadīt dažāda līmeņa un sarežģītības projektus.


Prasības kandidātiem


  • Bakalaura grāds vai tam līdzvērtīga izglītība.

  • 3 gadus pieredze darbā ar klientiem.

  • Pārdošanas veiktspējas rādītāju atpazīstamība.

  • Spēcīgas pārliecināšanas, prezentēšanas un komunikāciju spējas.

  • Brīvas komunikācija latviešu, krievu un angļu valodās.


Uzņēmums piedāvā

Uz rezultātu orientēta atlīdzība ar pamatalgu sākot no EUR 1740 (bruto) un neierobežotas prēmijas par realizētajiem projektiem.

<i> Ar šo es, aizpildot šo pieteikuma veidlapu un apzinoties manu personas datu apstrādes leģitīmo mērķi – nepieciešamību pieteikties pieejamajai darba vakancei OptiCom, neviena nepiespiests un pēc savas brīvas gribas nepārprotami piekrītu šajā pieteikumā norādīto manu personas datu nodošanai OptiCom, reģistrācijas numurs: 40003231409, juridiskā adrese: Rūpniecības iela 5, Rīga, LV-1010 (turpmāk – OptiCom). Atsaucot šo savu piekrišanu OptiCom veikt manu personas datu apstrādi, mani personas dati tiks dzēsti no OptiCom datu apstrādes sistēmām, un es apzinos, ka tādējādi es arī atsaucu šo pieteikumu un atsakos kandidēt darba vakancei OptiCom. </i>

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 20. augusts
Ievadīts:
2019. gada 22. jūlijs
Bruto alga:
No 1740 līdz 21750 EUR mēnesī

CV MARKET KLIENTS

Uzņēmums OptiCom ir dibināts 1994. gadā un tagad ir viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijas tirgū.

OptiCom speciālisti ir vieni no Latvijas vadošajiem ekspertiem pateicoties pastāvīgām apmācībām un sertificēšanai (MCSE, HP ASE & AIS un citās) un spēj nodrošināt profesionālus risinājumus plašam pieteikumu un problēmu klāstam.

Kopš dibināšanas OptiCom demonstrē stabilu izaugsmi un kopējais apgrozījums 2017. gadā sasniedza EUR 9 miljonus, kas pārsniedz pirmskrīzes 2008. gada rekordu apgrozījumu EUR 8 miljonu apmērā.

OptiCom orientējas uz lieliem uzņēmumiem ar augstām IT prasībām un OptiCom klienti pārsvarā ir:

Bankas un finanšu iestādes
Apdrošināšanas kompānijas.
Valsts un izglītības iestādes.
Telekomunikāciju kompānijas.
Ražošanas uzņēmumi.