2023-04-13 14:47:21
KONO, SIA

KONO, SIA vakances

Uzņēmuma apraksts
3 516
Skatījumu skaits
Viena no mūsu laikmeta iezīmēm – augstvērtīgas un mūsdienu tehnoloģisko risinājumu atbilstošas tehnikas izmantošana ikdienā - ir kļuvusi par pašsaprotamu jebkuras nozares biznesam.

Uzņēmuma galvenās darbības jomas ir augstvērtīgas un kvalitatīvas būvniecības, ceļu būves un noliktavu tehnikas tirdzniecība, noma, serviss.
Jau kopš 1995.gada SIA “KONO” ir pasaules slavenu būvtehnikas kompāniju “Bobcat”, “Atlas Copco”, “Doosan”, “Cedima” un daudzu citu ražotāju pārstāvis Latvijā.

“KONO” ir viens no pirmajiem un pieredzējušākajiem uzņēmumiem savā nozarē Latvijā. Mēs lepojamies ar 100% Latvijas kapitālu, kas ir viena no būtiskākajām atšķirībām starp līdzīgiem šās nozares uzņēmumiem mūsu valstī.

“KONO” piedāvātās produkcijas un pakalpojumu kvalitāti atzinīgi novērtē mūsu klienti, kas pārstāv plašu tautsaimniecības nozaru spektru - valsts un pašvaldības, būvniecības, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, kuru būtiskākā iezīme ir vēlme attīstīties. Mēs uzskatām, ka attiecības ar klientiem tiek veidotas ilgtermiņā, nevis īstermiņā – šāda stratēģija ļauj operatīvi piedāvāt klientam tieši to, kas dotajā brīdī tam ir visvairāk vajadzīgs.