2023-04-13 14:47:21

Korporatīvo klientu projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
No 1400 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Skandi Motors" (vienotais reģistrācijas Nr. 40003532750) - oficiālais Hyundai, Nissan un Mitsubishi pārstāvis Latvijā aicina darbā korporatīvo klientu projektu vadītāju. Pienākumi:
  • mērķtiecīga korporatīvo klientu piesaiste, izvērtējot dažādu nozaru un uzņēmumu potenciālu;
  • sekojot uzņēmumu attīstībai, piedāvāt korporatīvajiem klientiem atbilstošākos risinājumus;
  • patstāvīgi organizēt savu ikdienas darbu;
  • tirgus tendenču novērtēšana, sekot līdzi aktualitātēm;
  • patstāvīgi gatavot piedāvājuma dokumentus dalībai projektos un sekot norises gaitai;
  • ikdienā sekot līdzi informācijai par vieglā pasažieru transporta konkursiem;
  • nodrošināt augstu klientu apmierinātību visa pārdošanas un apkalpošanas procesa laikā.
  • Prasības kandidātiem

  • spēja efektīvi un lietišķi sadarboties ar korporatīvo uzņēmumu atbildīgajiem darbiniekiem;
  • spēja patstāvīgi izvirzīt mērķus un sasniegt tos;
  • obligāta veiksmīga pieredze korporatīvo klientu piesaistes un apkalpošanas jomā vai aktīvajā pārdošanā;
  • loti labi orientēties auto marku, modeļu un tirgus tendencēs;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • loti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas latviešu (vārdos un rakstos), krievu (vārdos) un angļu (vārdos un rakstos) valodas zināšanas ikdienas komunikācijai ar klientiem.
  • Uzņēmums piedāvā

  • darbu vienā no Latvijas vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem;
  • atbalstu pārdrošām un perspektīvām idejām;
  • atbildīgu un dinamisku darba vidi;
  • profesionālu darbinieku kolektīvu;
  • iespēju nopelnīt atbilstoši sasniegtajam rezultātam. Gaidām jūsu pieteikuma vēstules un CV ar norādi KORPORATĪVIE PROJEKTI. Vēlamies informēt, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu - darba interviju. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, vēlreiz pateicamies un vēlam panākumus! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".