Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lidlauka apkopes tehnikas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pagaidu darbs

Alga: No 4.46 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 7. oktobris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 15. oktobris

Darba apraksts

Darbs uz noteiktu laiku - ziemas sezonā: 15.10.2020. – 31.03.2021.

Pienākumi:

  • Veikt skrejceļa, manevrēšanas ceļu, peronu tīrīšanas un uzturēšanas darbus, kā arī lidostas teritorijas uzkopšanas darbus, nepieciešamības gadījumā - sniega izvešanas darbus.
  • Veikt perona tehnikas ikdienas apkopes un remontu.
  • Apgūt un pārzināt lidlauka uzturēšanas tehnikas uzbūvi, ikdienas apkopju, tehnisko apkopju veikšanu, tās vadības specifiku un radiosakaru noteikumus.

Darbs maiņās pa 12 h: 8:00-20:00 // 20:00-8:00

Prasības kandidātiem

  • Pamata, vēlams, vidējā izglītība.

  • Valodu zināšanas: latviešu valoda - vidējā līmenī (B līmeņa 2. pakāpe), angļu valoda - vēlamas pamata zināšanas.

  • Autovadītāja apliecība: “B”, vēlams – “C” kategorija (ar praktisku braukšanas pieredzi vismaz 1 gads).

  • Traktortehnikas vadītāja apliecība (TR1; TR2 - ar praktisku braukšanas pieredzi vismaz 1 gads).

  • 1 gada profesionālā darba pieredze līdzīgā specialitātē

  • Augsta atbildības sajūta.

  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

Uzņēmums piedāvā

  • Stundas likme 4,46 EUR (pirms nodokļu nomaksas).
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.

Darba uzsākšana 15.10.2020.

Līdz 09.10.2020. sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem.

Darba sludinājuma numurs
#211023

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 15. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 7. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!