Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lidlauka apkopes tehnikas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Viena no visstraujāk augošajām lidostām Eiropā!
Aicinām darbā lidlauka apkopes tehnikas vadītāju (uz noteiktu laiku līdz 31.03.2020).

Darba pienākumi:

  • Veikt skrejceļa, manevrēšanas ceļu, peronu tīrīšanas un uzturēšanas darbus, kā arī lidostas teritorijas uzkopšanas darbus, nepieciešamības gadījumā - sniega izvešanas darbus.
  • Veikt perona tehnikas ikdienas apkopes un remontu.
  • Apgūt un pārzināt lidlauka uzturēšanas tehnikas uzbūvi, ikdienas apkopju, tehnisko apkopju veikšanu, tās vadības specifiku un radiosakaru noteikumus.

Darbs maiņās.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība (vismaz): pamata, vēlams - vidējā.
  • Autovadītāja apliecība: "B", vēlams - "C" kategorija.
  • Traktortehnikas vadītāja apliecība (TR1, TR2)
  • Valodu zināšanas: LV - vidējā līmenī (B2), ENG sarunvaloda - vēlams.
  • 1 gada profesionālā darba pieredze līdzīgā specialitātē.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

Uzņēmums piedāvā

Ko iegūsi papildus?

  • Amatalga no 4,46 EUR stundā (pirms nodokļu nomaksas).
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas Drošība un komforts darbā.
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Aviobiļetes ar atlaidēm.
  • Veikals darbiniekiem — preces ar īpašām atlaidēm.
  • Sporta un atpūtas pasākumi kopā ar kolēģiem un ģimenēm, pasākumi bērniem.

Sūti CV un pieteikuma vēstuli ar norādi «Lidlauka apkopes tehnikas vadītājs/-ja» līdz 24.11.2019. (darba uzsākšana 03.12.2019.). Sazināsimies tikai ar nākamajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Datu apstrādes pārzinis ir VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga" (juridiskā adrese - Lidosta "Rīga" 1011, Lidosta "Rīga", Mārupes novads, LV-1053), datu apstrādes mērķis ir - personāla atlase. Pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz darba sludinājumā norādīto vakanto amatu. Personas dati tiks uzglabāti 6 mēnešus pēc atlases procesa beigām. Ja pretendents vēlas piedalīties citos atlases procesos un viņa personas dati tiktu uzglabāti ilgāku laika periodu, pretendentam piekrišana jānorāda pieteikumā. Personas dati tiks uzglabāti 1 gadu no datu iesniegšanas brīža. Detalizētu informāciju par pretendentu datu apstrādi skatīt Privātuma politikā atlases procesā, kas ievietota mājaslapā www.riga-airport.com.

Piesakies un pārliecinies - te ir darbs, kas sniedz gandarījumu un ļauj talantiem attīstīties!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201604

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 4.46 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 24. novembris
Ievadīts:
2019. gada 12. novembris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu