2023-04-13 14:47:21

Lietvedis/-e

CVMarket.lv klients
850 - 950 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Caljan LSEZ SIA aicina darbā lietvedi.

Caljan jau darbojas vairāk kā 50 gadus loģistikas nozarē un mēs esam kļuvuši par vienu no pasaulē vadošajiem teleskopisko konveijeru un paku reģistrēšanas sistēmu ražotājiem un piegādātājiem.

Caljan Latvijas ražotnē, kura atrodas Liepājā ražojam teleskopiskos konveijerus un citas specializētas iekārtas loģistikas nozarei, kuras galvenokārt izmanto preču iekraušanai un izkraušanai. Liepājas ražotne pārcelsies uz jaunizveidotu fabriku Liepājā, Brīvības ielā kas būs 12 000 m2 plaša ražotne, kopā ar jaunām, plašām un mūsdienīgām biroja telpām. Saņemot savu pasūtījumu no interneta veikala, tas iespējams tika iekrautas vai izkrautas, izmantojot tieši Caljan teleskopisko konveijerus. Mūsu galvenie klienti ir: DHL, TNT, UPS, FedEx, DPD, Amazon utml.Mūsu kompānijai ir arī filiāles: Orhūsa, Dānijā- uzņēmuma galvenais birojs; pārējās ražotnes atrodas: ASV, Vācijā; mūsu pārdošanas un tehniskās apkalpošanas pārstāvniecības atrodas Vācijā, Lielbritānijā, Ķīnā, Beniluksa valstīs un ASV, kā arī visā Eiropā, Austrālijā un Āzijā atrodas mūsu izplatītāji.Caljan klients vienmēr ir uzmanības centrā un mēs meklējam individuālus risinājumus katra klienta vajadzībām. Mūsu klienti parasti ir kurjer-kompānijas, pasta nodaļas un mazumtirgotāji, kuriem ir svarīgi nodrošināt efektīvu preču izplatīšanu saviem klientiem pēc iespējas īsākā laika posmā.

Darba pienākumi:

  • Sagatavot uzņēmumu ārējos un iekšējos dokumentus, un uzglabāt, reģistrēt tos atbilstoši LV likumdošanai.
  • Atvaļinājumu pieprasījuma veidlapu sagatavošana, veidlapu izsniegšana, parakstu vākšana un nosūtīšana personāldaļai / grāmatvedībai.
  • Atbildēt uz ienākošajiem zvaniem, zvanu pāradresācija.
  • Atjaunināt un uzturēt uzņēmuma datu bāzes, piemēram, kontaktu sarakstus.
  • Saņemt un organizēt pasta sūtījumus.
  • Organizēt personāla ceļojumu organizēšanu, piemēram: viesnīcu rezervēšanu, automašīnu rezervāciju, lidmašīnu biļešu rezervāciju, taksometra rezervāciju un cita veida rezervācijas.
  •  Atbildība par biroju: Konditorejas pasūtījumi, tēja un kafija, utml.
  • Piedalīties pasākumu plānošanā.
  • Kravas automašīnu vai apmeklētāju automašīnu numuru ievadīšana automātiskajā numuru atpazīšanas sistēmā.
  • E-pastu apstrāde.
  • Ieejas karšu izsniegšana un ar to saistīto problēmu risināšana.
  • Darba drēbju izsniegšana un saņemšana.

Prasības kandidātiem

  • Zināšanas lietvedībā.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas (nepieciešamas regulārai komunikācijai ar kolēģiem).
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.
  • Mērķtiecīga, inovatīva, atsaucīga un pozitīva personība.

Uzņēmums piedāvā

  • Personiskās izaugsmes un karjeras iespējas.
  • Kvalifikācijai un pieredzei atbilstošs atalgojums.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Elastīgu darba laiku.
  • Regulārus pasākumus darbiniekiem un viņu ģimenēm.
  • Aizraujoši izaicinājumi uzņēmumā, kas nemitīgi attīstās.
  • Apmaksāti sporta zāles un baseina apmeklējumi.