Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Loģistikas speciālists/ -e | Специалист по логистике

НАИМЕНОВАНИЕ ОРГАНИЗАЦИИ СКРЫТО

Darba sludinājuma numurs 194446

Darba sludinājuma numurs

194446

Описание работы

Если вы привыкли добиваться поставленных целей, нацелены на результат и хотите работать в компании с реальными перспективами роста, то мы рады принять Вас в свои ряды профессионалов.

Обязанности:

  • Поддержание и развитие действующих клиентов: сопровождение, выяснение потребности, согласование заявок.
  • Работа с первичной документацией.
  • Контроль оформления договоров по оказанию транспортных услуг.
  • Контроль дебиторской задолженности.
  • Ведение отчетной документации.
  • Предоставление отчетов по итогам работы в соответствии с регламентом работы отдела и компании.

Loģistikas speciālists.
Ja Jūs esat pieraduši sasniegt uzstādītos mērķus, ir vērsti uz rezultātiem un vēlaties strādāt uzņēmumā ar reālām izaugsmes perspektīvām, mēs priecāsimies Jūs pieņemt mūsu profesionāļu rindās.

Pienākumi:
  • Esošo klientu uzturēšana un attīstība: atbalsts, vajadzību noskaidrošana, pieteikumu apstiprināšana.
  • Darbs ar primāro dokumentāciju.
  • Transporta pakalpojumu sniegšanas līgumu izpildes kontrole.
  • Debitoru parādu kontrole.
  • Pārskatu dokumentācijas uzturēšana.
  • Ziņojumu sniegšana par darba rezultātiem saskaņā ar departamenta un uzņēmuma noteikumiem.

Требования к кандидату

  • Успешный опыт работы в сфере продаж услуг от двух лет (в сфере логистики)
  • Знание основных этапов продаж.
  • Знание английского языка.
  • Опыт установления деловых контактов и ведения телефонных переговоров.
  • Активная жизненная позиция.
  • Презентабельность, грамотная речь.
  • Желание работать и развиваться.

Prasības kandidātiem:
  • Veiksmīga pieredze pakalpojumu tirdzniecībā no diviem gadiem (loģistikas jomā).
  • Zināšanas par galvenajiem pārdošanas posmiem.
  • Angļu valodas zināšanas.
  • Pieredze biznesa kontaktu un telefona sarunu veidošanā.
  • Aktīva dzīves pozīcija.
  • Prezentējama, kompetenta runa.
  • Vēlme strādāt un attīstīties.

Фирма предлагает

  • Высокий уровень дохода.
  • Система карьерного роста.
  • Возможность расти и развиваться, как лично, так и профессионально.
  • Высокий уровень корпоративной культуры.

Mēs piedāvājam:
  • Augstu ienākumu līmeni.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Spēja augt un attīstīties gan personīgi, gan profesionāli.
  • Augstu korporatīvās kultūras līmeni.

Ждем Ваши CV. Просьба не звонить.
Выбранных кандидатов мы пригласим на собеседование в течение недели, после получения CV.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Информация о работе

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость, постоянная
Окончание конкурса:
14 мая 2019 г.
Добавлено:
15 апреля 2019 г.