Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mārketinga speciālista palīgs/-dze

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199323

Darba sludinājuma numurs

199323

Darba apraksts

Meklējam mārketinga speciālista palīgu, kurš ar prieku, entuziasmu un jaunām aizraujošām idejām papildinās mūsu komandu.

Darba pienākumi:

  • Reklāmas tekstu sagatavošana (latviešu un krievu valodā).
  • Klientu piesaiste caur mājaslapu un soc. tīkliem.
  • Prezentreklāmas, poligrāfijas un citu nepieciešamo materiālu izstrāde un pasūtījumu organizēšana.

Prasības kandidātiem

  • kreatīva un radoša pieeja darbam;

  • spējas patstāvīgi pildīt savus pienākumus un sasnieg rezultātu;

  • vēlama pieredze mārketinga jomā;

  • izcilas latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • ļoti labas datorprasmes;

  • pieredze darba ar SMM.

Uzņēmums piedāvā

  • Pilnas slodzes darbu (darba laiks 9-18).
  • Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Stabilu atalgojumu.
  • Draudzīga kolektīva atbalstu.
  • Darba vietu pašā Rīgas centrā.

Pamatalga 650 EUR (Netto) + % no rezultāta.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 3. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 4. septembris
Bruto alga:
No 912 €/mēn

INTERLUX Travel – starptautiskais tūrisma operators! Galvenais birojs atrodas Rīgā (Latvija) ar pārstāvniecībām Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā un Vācijā. Mūsu kompānijas galvenais mērķis – izveidot augstas klases ceļojumus, par pieejamām cenām un individuālu pieeju katram klientam. Pa ilgiem gadiem – mums ir noslēgti ekskluzīvi līgumi ar viesnīcām, transporta, prāmju un avio kompānijām, tas viss dod mums iespēju veidot augstas klases ceļojumus par zemām cenām. Mēs piedāvājam pārvērst neiespējamos galamērķus – iespējamos!